Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovuláció után 2 nappal fáj...

Ha ovuláció után 2 nappal fáj a mellbimbóm,kuka a hónap vagy van remény?

Figyelt kérdés
Nekem nem szokott fájni, tudtommal ezt a hormonszint leesése okozza,ami menstruáció előtt 1-2 nappal jelentkezik nálam. De most ovu után 2 nappal...semmi esély , megjön hamarabb?
2023. jún. 30. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát ezt egyikünk sem tudhatja biztosan. LH (ovulációs) tesztet csináltál? Lehet simán hogy nem volt peteérésed vagy tüszőrepedésed, de az is lehet, hogy volt.

Meg kell várni a menzeszt sajnos.

Esetleg hődet méred?

2023. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ovu után két nappal még nincs semmi...mitől jelezne terhességet? Ilyenkor, ha van megtermékenyített petesejt az lebeg és úszik a méh felé...semmilyen kapcsolata nincs még a testeddel, a tested sem tud még róla. Megtörténhetett az ovu ezért érzékeny a melled. Ennyi.
2023. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne hisztizz be ennyire. Nem kuka. Várj szépen türelmesen még 10-11 napot es akkor tesztelj.
2023. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ebből semmire se lehet következtetni, pláne nem ilyen magabiztossággal. De semmi bajod nem lesz, ha elkönyveled, hogy kuka a hónap, sőt ha megnyugszol ettől, még jót is tehet. Azért ha késik, ne felejts el tesztelni.
2023. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem fájtak a melleim ovulációtól a nemvárt napjáig.Pozitívat teszteltem.De nem tudtam be ezt a mellfájdalmat annak h na tuti terhes vagyok.Furának találtam ennyi.Amúgy meg lh teszteltem.
2023. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Énis lh teszttel kovettem a hónapot, most vagyok a 6.dpo-n. Azért még hosszú idő,mire meg kellene jönnie. Nekem is fura ez, de minden hónap hoz valami újat...
2023. júl. 1. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ezek nem menstruációs tünetek..Miért jönne meg hamarabb? Ovuláció és menstruáció között általában ugyanannyi idö telik el.Pl én töb ciklusban is néztem és ugyanannyi nap volt a luteális szakaszom.Neked hány nap a luteálisod?
2023. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5ös nekem ugyan így volt.

És azt vettem észre h másképpen faj mint szokott

2023. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Igen, fura volt hogy fájt állandóan egész luteális szakasz alatt, de nem akartam rástresszelni," tüneteket " keresgélni magamon szval " leszartam" Amúgy nem szokott fájni , csak érzékenyebb lenni a piros napokon.
2023. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem tudom a luteálisom hosszát, mert pár hónapja próbálkozunk, és ez a 2.hónap (nem egymást követően) hogy pozi lett az LH teszt. Volt,hogy 1x se csíptem el. De az előző pozutívnál rá 5 napra megjött... Az azért nem normális. Most remélem,hogy legalabb 12 nap minimum lesz. Elkezdtem vitaminokat bevezetni,ha más előnyös hozatja nem lesz (a baby lenne a legcsodásabb), akkor legyen egy normális ciklusom. Már ennek is örülnék. Csak a bimbóérzékenység furi, es remelem nem valami ösztrogéndominancia jele.
2023. júl. 1. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!