Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy hülye kérdés?...

Ketteske kérdése:

Lehet, hogy hülye kérdés? Csak elgondolkodtam.

Figyelt kérdés
Ha a pé körüli szexuális együttlét után pár órával-fél nappal a nő önkielégítést végez, akkor lehet neki extra peteérése az orgazmustól (amennyiben van majdnem érett petéje, de ezt ugye nem lehet tudni uh nélkül) És ha van extra pé, akkor nagyobb az esélye annak, hogy valamelyik megtermékenyül, nem?
2010. okt. 13. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

ha mondjuk doki lennél és meg tudnád magad ultrahangozni soron kivül amikor olyan kedved van akkor lehet hogy be lehetne bizonyitani hogy van értelme de igy minden nélkül....

nézd ha van kedved akkor hajrá! hátha beválik ha nincs akkor se vesztesz sokat mert nem tudod hogy érdemes-e.

2010. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat:)

Tény, hogy nem gyakori, és általános, de előfordulhat. Próbáld ki, és kiderül, bejön-e:)

Igaza van az első válaszolónak, vesztenivalód nincs:)

2010. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy extra orgazmus okozhat "soron kívüli" peteérést. Ön önkielégítést pedig nem kell szégyellni, természetes dolog...
2010. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem is rossz ötlet! :)
2010. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg csak elméletben filóztam rajta, és gondoltam megkérdezlek titeket.
2010. okt. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!