Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Yasminelle fogamzásgátlót...

Yasminelle fogamzásgátlót szedek. De nagyon félek így is ,hogy terhes leszek aki fogamzásgátlót szed megbízható? Benne van ,hogy ha súllyos hasmenés,vagy hányás van akkor másik szemet kell bevenni.

Figyelt kérdés
Pl tegnap este 1x ment a hasam ilyenkor már be kell venni másikat?
2023. júl. 2. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bízol meg benne, akkor miért nem valasztas más fogamzásgátló módszert?
2023. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik kérdést írod még ki róla?
2023. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem hat ha a bevételt követően 4 órán belül van hányás vagy hasmenés. Egyébként működik. Csak megfelelően kell szedni.

26N

2023. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Roxanellet szedek évek óta, meg nem lettem terhes mellette.

De nincs 100 %os védekezesi módszer kivéve ha kiveszik a mehed, vagy nem élsz nemi életet.

2023. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Sztem hanyas meg fosas kozbe ne engedd h beled elvezzen :D vagyis csak seggbe vagy szajba:D
nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!