Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek úgy terhes, hogy a...

Lehetek úgy terhes, hogy a wc-ből pisilés közben felcsapódik a sperma?

Figyelt kérdés

Az éjszaka a szüleim valószínűleg szexeltek. Reggel amikor elmentem pisilni megcsapott egy fura szag, meg láttam, hogy a wcben a víz opálos. Korán volt még, akkor keltem és fel sem fogtam, csak amikor már végeztem a pisiléssel.

Fiatal lány vagyok, szűz, nem igazán értek az ilyen dolgokhoz, nem használok semmilyen fogamzásgátló módszert. Viszont tegnap délután maszturbáltam. Mennyi ideig élnek a petesejtek és a spermák?

Lehetséges, hogy apám wcből felcsapódó spermájától esek teherbe? Bizar a sztori, kicsit bepánikoltam.

Köszönöm



2023. júl. 3. 08:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Nyilván.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apukád nem a wc-ben élvezett el.
2023. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom ne.

Attol hogy fiatal vagy,eszed lehetne..

2023. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor úgy, de úgy reménykedek, hogy troll a kérdező! 🥺
2023. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fog örülni apád, egyszerre lesz unokája és még egy gyereke. 😄 Ráadásul biztos mindenki elhinné, hogy így fogant.
2023. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes,kicsit olvasgass utána dolgoknak de ne itt a gyakorin :D
2023. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem tudod, hogy férfiak mellé sem lehet ülni... attól is terhes leszel...


Komolyan én is csak remélni tudom, hogy troll kérdés.

2023. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

De. Pont a te nunidba lábat növesztenek a spermak, és felusznak a méhedbe. Így lesz egyszerre egy tesód és gyereked.

Ugye nem gondolod komolyan a kérdést? Bár ha 14 éves vagy.. Hosszú ez a suli szünet 😃😂

2023. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a kutyasétáltatós is. 😄
2023. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvasd el a nyári köteleződet, menj el diakmunkára vagy csak szimplán segíts a nagymamádnak.


Elhiszem hogy uncsi a nyáriszünet, de attól még feltalalhatnád magad jobb dolgokkal is mint ide ilyen kamu kérdéseket irogatni.

2023. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!