Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ébredési hőmérséklet mérésnél...

Ébredési hőmérséklet mérésnél mikor kell együtt lenni?

Figyelt kérdés

Aznap mikor felugrik a hő vagy másnap? Segítenétek ebben? Ez nem tiszta teljesen..

Illetve néhol olvastam hogy a reggeli hőt a délutánihoz viszonyítják, ez miért kell? Nem csak ébredés után kell?


2023. júl. 4. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak ébredés után kell.


Én úgy tudom, hogy mikor felugrik, akkor már késő, előző nap kell együtt lenni vagy még az előtte levő pár nap is jó.


Van, akinek a felugrás előtt kicsit lemegy, ez jelzi a peteérés napját.


De inkább a ciklus kiismerésére jó, hiszen csak utólag látod a peteérést.

2023. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A megemelkedett hőmérséklet csak az ovulációt erősít meg. Ovu tesztet használj inkább.
2023. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A hőmérés erre nem jó. Azt mutatja, hogy VOLT ovud. Akkor már mindegy. Délután meg nem kell mérni, azt nem tudom, hol hallottad.
2023. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak ébredés után kell mérni és kell mellé az ovulációs teszt.

Amikor hő megemelkedik már késő, előtte kell együtt lenni.


Netről rendelj tesztet, úgy 120-130 Ft egy darab.

2023. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A hőgörbe csak és kizárólag utólag értelmezhető, nem jelez neked, hogy most szexelj. Arra az LH teszt való. Pozi lh tesztnél kell együtt lenni.
2023. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2-es

Az orvosom kérte hogy mutassam be egy havi ciklusról a hőgörbémet. Muszáj vagyok ezt csinálni :)

2023. júl. 5. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos kérte, az más, arra jó, mert látja, hogy mikor van ovud, van-e egyáltalán, megfelelő hosszú-e a luteális fázis. Tehát megfigyeléste jó, csak ez alapján nehéz időzíteni, hacsak nincs időgéped.
2023. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2023. júl. 6. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!