Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutathat ennyire fals pozitiv...

Mutathat ennyire fals pozitiv eredményt a Gabriel teszt?

Figyelt kérdés
5 percen belül készült a kép az x epil viszont teljesen negatív.
2023. júl. 5. 07:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2023. júl. 5. 07:42
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég jól látható csík pedig. Mondjuk én sosem használtam ilyet, (nem is hallottam sok jót róla) csak facelle-t. Mindkettő egyforma érzékenységű? Már késik? Szerintem ha terhes lennél, a másik sem lett volna negatív. Kivéve, ha az egyik 10-es, másik 25-ös
2023. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzékenységű a gabriel teszt? Hol tartasz a ciklusodban? Késik már vagy hamarabb teszteltél?

Az x-epil nem érzékeny teszt és nem is valami szuper. Mikor minden más teszten erős pozitív az eredmény, na az x-epil akkor halvány.

Vegyél egy normális tesztet (predictor early, facelle, clearblue digitális) és azt csináld meg holnap reggel.

2023. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
25-ös és az x epil is, azért voltak otthon kevésbé érzékeny tesztek, mert ugy voltam vele, hogy ha a 25-ös pozitiv az biztosabb. Most dolgozok, délutan tudok még venni facelle vagy predictor tesztet. Abbol megtudom biztosra, mert annak mar eros pozitivnak kell lennie, ha terhes vagyok, ha negativ akkor meg ez fals pozitiv. Holnap kellene megjönnie, de nem birtam mar varni.
2023. júl. 5. 08:05
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és első vizeletből készült a Gabriel teszt, a masik meg egy fel oraval kesobbibol, amit kipréseltem magamból, mert annyira beporogtem, hogy csinalni szerettem volna egy masik tesztet, de az elsot kiontottem egybol.
2023. júl. 5. 08:07
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt egyszer egy fals “pozitiv” Gabriel teszt, a tobbu Gabriel tesztem mindig teljesen negativ lett. Ez a csik is kb fel ora mulva jelent meg es most, hogy visszakerestem, kozel nem ilyen mint ez a mostani.

2023. júl. 5. 08:09
 7/19 A kérdező kommentje:
A mostani fel ora alatt olyan eros lett, mint a kontroll csík
2023. júl. 5. 08:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

De ahogy elvégezted a tesztet az első 10 percben is ott volt?

Fél órával később már tejesen mindegy mi van rajta, ugyanis időn túl értékelhetetlen a teszt eredménye.

2023. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy akkor mindegy milyen márkájú tesztet csinalsz,mindnek pozitivnak kellene lennie.szerintem.

Kesik mar egyebkent?

2023. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A második pisi egyáltalán nem volt koncentrált, hamar és kínlódva sikerült már még jó, hogy abból nem mutat semmit a 25-ös teszt késés előtt. A holnap reggelin ott lesz. Főleg, ha predictor.
2023. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!