Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutathat ennyire fals pozitiv...

Mutathat ennyire fals pozitiv eredményt a Gabriel teszt?

Figyelt kérdés
5 percen belül készült a kép az x epil viszont teljesen negatív.
2023. júl. 5. 07:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8# írta a kérdésben, hogy 5 percen belül kijött. A fél órát erre a korábbi tesztjère írta.
2023. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

VAlamikor olvastam egy kísérletről, ahol kipróbálgatták, hogy ezek a tesztek valójában mennyi hcg-t tudnak kiolvasni a vizeletből. A predictor pl. nem is tizet, hanem talán 6,5-öt. Az X-epil jött ki az összes közül a legkevésbé érzékennyé.

Ráadásul jól értem, hogy az X-epil nem az elsőből jött ki negatívra? Mert akkor aztán végképp ne aggódj, nagyon a terhesség elején vagy, ilyenkor eleve nincs túl sok hcg a vizeletben még.

2023. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az x epil is hamar mutatja, ha korán tesztelek,akkor időn tűl dereng rajta valami.

Az lehet a gond, hogy nem vártál a pisivel legalább 1 órát, mondjuk, ha nem ittál a 2 pisi között mutatnia kellett volna valamit az x nek is

2023. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez alapján szerintem tuti, hogy terhes vagy. Korán teszteltél, és nem egyforma erős volt a két teszt valójában.
2023. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez 5 percen belüli kép, utána mèg olyanra erősödött, mint a kontroll csik, de nem arrol csinaltam kepet, mert tudom, hogy 10 perc utan mar nem reàlis. Vettem Predictor tesztet, holnap reggel akartam megcsinalni, de lehet hogy nem birom megvarni a reggelt, elvileg az sokkal erzekenyebb mint a Gabriel szoval barmikor csinalom mutatnia kellene már
2023. júl. 5. 17:30
 16/19 A kérdező kommentje:
Negatív a predictor, nem vagyok terhes, nem tudom mi lehetett ez a Gabriel teszt, mert korabban is hasznaltam es sose ilyen.
2023. júl. 5. 19:04
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért két nap múlva reggeli elsobol ismételj. Lefotozod kérlek a predictort?
2023. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kidobtam, de tényleg semmi nem volt rajta. Egyszer halvány pozitív lett a predictor tesztem, akkor egyből elmentem dokihoz, aznap vettek tőlem vért, 4,8 volt a hcg és már azt mutatta halványan, pedig az a labor szerint is negatívnak számít még. Akkor valószínűleg kémiai volt.
2023. júl. 5. 23:03
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nem értem miért pazaroljàtok a pénzt ilyen vackokra. Engem a facelle teszt még sosem csapott be.
2023. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!