Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek az esélyek? Kérek...

Milyenek az esélyek? Kérek minél több tapasztalatot, élményt.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál, mert abortusz után vagyok 7 hónappal és féltem, hogy valami nem stimmel. Ez áll a leltemen:

Uterus átmérője 33mm.

Endometrium vastagsága: 5.0 mm

Mindkét oldali ovarium normális nagyságú, szabályos szerkezetű. A jobb oldali petefészekben egy 23 mm dominans folliculus ábrázolódik.


Ha jól értelmezem akkor ma lehet (remélem lesz) tűszőrepedésem.

A méhem nem kicsi? Illetve nem vékony a nyálkahártya?

Ne haragudjatok, hogy ilyet kérdezek, de nagyon félek. Úgy érzem még egy vetélést nem élnék túl, de nagyon szeretnék már egy pici babát.


2010. okt. 13. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam a leletemen. :-)
2010. okt. 13. 17:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden adatod normális, a nyálkahártya most kezd majd vastagodni. Ha vékony lenne, biztosan adott volna rá valamit a dokid, tudja, hogy babát szeretnétek nem? Szerintem hamarosan várható a tüszőrepedést, úgyhogy mindent bele :)
2010. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eszo ***** válasza:

én menzi után pár nappal voltam..ott az uh-on nekem 65mm volt a méhem és 8 mm a nyálkahártya, ami elég vastag ahhoz képest, hogy 2-3 napja múlt el a menzim:-)


szerintem mindenkinél más ütemben vastagszik..meg a méh mérete is változhat..


Ha gond lett volna, akkor biztos szól a doki!


inkább hajrázzatok a babóra!

Sok sikert!


egy szintén vetélés után lévő, még mindig próbálkozó:-(

2010. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudja. Sőt mondta is, hogy mindent bele. Csak azért aggaszt, mert előtte egy héttel a munkahelyi nőgyógyászom éppen meddőségi kezelésre akart küldeni, mert hasi ultrahang alapján a méhemet és a petefészkeimet fejletlennek találta.
2010. okt. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!