Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív lett a...

Szerintetek pozitív lett a HCG (kék) színű teszt? A többi lent.

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt vagyok 5 nappal, csak volt egy kicsi pecsételő vérzésem, ezért csináltam egy LH (zöld) tesztet, ami erős pozitív lett, gondoltam csinálok egy HCG megérzésből, és én is, párom is látja rajta a második vonalat. Erősítsetek meg, nagyon szeretnénk már babát, 1 éve próbálkozunk. Köszönöm szépen! :)



[link]


2023. júl. 14. 02:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos ez most még nem pozitív, csak nagyon szeretnetek látni.

Az lh teszt "jóstesztként" való alkalmazásának értelmetlenségét meg hadd ne kelljen elmagyarázni.


Felesleges volt ilyen hamar tesztelned.

2023. júl. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg van rajta egy második csík de szerintem még várjál hogy megjön vagy nem és ha nem akkor tesztelj még egyet
2023. júl. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Van ott egy halvany csikocska,de meg ne eld bele magad.
2023. júl. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is látom a második, halvány csíkot. 😊 Drukkolok
2023. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Majd tesztelj 5nap múlva. Elötte felesleges, pont ezért, mert "mintha ott lenne a csík" és találgathatod, hogy halvány vagy szellemcsík (halvány pozinak látszik, de ilyenkor még két esélyes a teszt)
2023. júl. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ennél erősebb csíknál is megjött. Ezért felesleges idő elött tesztelgetni.


Majd ha valóban késik, na akkor csinálj egyet. Annak az eredményéhez gyanitom nem kell majd közönség segítség.


Az lh tesztre meg inkébb én sem mondok semmit 🤦‍♀️😅

2023. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet lepontozni, de én is látom a csíkot, tehát szerintem ez most pozitívnak tűnik.

Az, hogy mi lesz belőle akár csak a nemvárt napjáig, az kétséges.

Én nem ismerem fel a tesztcsíkokat képről, ez 10-es vagy 25-ös teszt egyébként?

Ha már ilyen hamar teszteltél, akkor ki is használhatod és tudod figyelni kétnaponta, hogy erősödik-e, ha szeretnéd, de bőven ráérsz kb. 1 hét múlva is csinàlni a következőt, ha nem akarod idrgesíteni magad...

Drukkolok!

2023. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Csinálj predictor earlyt az mutatja a legkorábban.

Ha napközben csinálod 2-3 órát ne pisilj és keveset igyál nagyon.

2023. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 10-es érzékenységű a teszt. Azért csináltam LH tesztet, mert ahogy írtam is volt egy kicsi pécsételő vérzésem és az ovulációs vérzésre gondoltam, hogy amiatt van nem jóstesztként alkalmaztam. Várok a következő HCG teszttel egy-másfél hetet, majd megírom, mi lett a vége 😊
2023. júl. 14. 11:07
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Én halkan gratulálok :)
2023. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!