Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 dpo-n pozitív tesztet...

10 dpo-n pozitív tesztet érdemes ismételgetni?

Figyelt kérdés
10 dpo-n Predictor tesztet készítettem reggeli vizeletből 3 percen belül pozitív lett egyértelműen, de halványabban, mint a kontrol csík színe. Kell ismételgetni, hogy erősödik-e a csík, vagy hihetek az eredménynek. A teszt ma készült, hétfő-kedd környékén lenne esedékes a mensim.
2023. júl. 14. 15:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%

"most sem töltöttem fel a tesztet, mert egyértelműen eldönthető volt az eredménye."


Akkor még mit vársz, ha te is látod, hogy pozitív? Magadtól nwm tudod, hogy ha mindennnap tesztelgetsz, az nem változtat a dolog kimenetelén, vagy nem értem, nem tudod, hogy működik a terhesség?


Milyen választ vársz, lássunk beléd?

2023. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

9-es, honnan tudod, hogy két kémiai terhességed volt?

Talán te is nemvárt előtt teszteltél, vagy utána és mégis megjött, tehát ugyanúgy csalódtál?

2023. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló, neked valami nagyon nagy problémád van a világgal... Nem fogok neked magyarázkodni, mert nem tartoznak rád a miértek. ezzel a viselkedéssel kiállítasz magadról egy "pszichológiai szakvéleményt", látatlanban is.
2023. júl. 14. 22:48
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

9 nekem volt pár kémiaim, és olyan is hogy a nem várton + volt, de nem lett szívhang 15 ezres hcgvel sem, olyan is volt hogy már szívhang is volt, de 7héten elvetéltem, akkor ne is menjünk dokihoz 9 hónapig, mert bármikor, bármi lehet.

Én korán tesztelő vagyok és túléltem a + utáni mensiket, azt is hogy 14.héten betegség miatt volt megszakításom.

Mindenki eltudja dönteni, hogy akarja tudni a kémiait vagy nem.

Kérdező annyi tesztet csinálsz amennyit akarsz, én szerettem látni, ahogy erősödik a csík, vagy azt hogy nem és akkor vártam a mensimet.

2023. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#12 először előtte 2 nappal , igen. Utána megvártam a napot és 3 napra rá megjött. Bár nem értem ezt a nagyfokú kíváncsiságot.
2023. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%

Csak mert így felesleges fölényeskedésnek tűnt, hogy te bezzeg mindig kivárod a nemvárt napját...

Arra gondoltam, hogy te sem vagy előrébb, akkor miért ne tesztelhetne a kérdező, amikor szeretne? 🤷

2023. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Elbizonytalanodtam... Nem vettem több tesztet hétvégére, itt most nincs is lehetőség rá, legközelebb hétfőn. Úgy voltam vele, akkor pozitív, bár még nem merek örülni. Viszont erről a tesztről elkezdtem olvasgatni és sok esetben azt írják, "álpozitív"... Ma mintha készülődne a mensi, ami eléggé elszomorít, de lesz, ami lesz. Most fotóztam le a tegnap reggeli tesztet, ami rossz, mert azóta jól megszáradt. Meglátjuk, mi lesz belőle.

[link]

2023. júl. 15. 14:31
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem álpozitív az biztos :)

Szurkolok, hogy erősödjön

2023. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem 10. DPO-n pont megfelelő erősségű, és ez hcg-t mutat, nem kétséges :)

Én csak ciklus kb. 28. napja után teszteltem (ovuról nincs adat 😀), akkor volt teljesen erős.

Nekem minden rendben volt, szerintem neked is erős lesz/lenne pár napon belül!

2023. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos nem vagyok átlagos a teherbeesési esélyeket illetőleg, de remélem a legjobbakat. Csak nem "fordul vissza". Kedden készítek még egyet összehasonlításképp, aztán felhívom az orvosomat.
2023. júl. 15. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!