Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37,7 a hőm. 2 nap múlva kéne...

37,7 a hőm. 2 nap múlva kéne megjönnie. Lehet hogy nem fog már?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexeltél védekezés nélkül? Akkor lehet, de az is lehet hogy beteg leszel. Napokon belül kiderül.
2023. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen szexeltem védekezés nélkül.
2023. júl. 14. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi szokott lenni? Nekem fixen 36.8 volt a ciklus második felében. Egyszer volt 37.0, akkor 5 nap késéssel megjött, nem teszteltem. Mikor másodszor volt 37.0, akkor 5 nap késésnél teszteltem és pozitív lett. Egészséges fiam született.
2023. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
36,5 alapból. fogok tesztelni ha késik
2023. júl. 14. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
2 nappal előtte már mutatja a 10 es teszt, sőt a 25 ös is, és nem kell találgatni, reménykedni, de lehet örülni ha ott a 2 csík
2023. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem az alaphőd a kérdés...hanem, hogy ciklus végén mikor szokott leesni a hőd. Ha neked pl mindig magas ciklus végén és csak mensikor esik vissza, akkor nem lehet tippelni terhességre... ha neked 2-3 nappal hamarabb lefele szokott indulni, akkor lehet gyanakodni most terhességrem.


Nálam látszott a görbén, hogy nem indult lefele a hőm, ahogy szokott, hanem stagnált, meg egy tizeddel feljebb is ment. Bár akkor már volt a kezemben pozi teszt. Tehát a teszt hamarabb mutatta, mint a hő.

2023. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én babatervezéskor mértem a hőmet, de a hő csak utólag mutatja a dolgokat. Becsapós is lehet, mert volt hogy menstruáció előtt 1 nappal már leesett, volt hogy aznap mikor megjött és olyan is volt, hogy csak a menstruáció 2.-3. napján.

Nekem a hőm ovuláció után is kicsit ugrált, cakkosabb volt. Terhesen felment és fentmaradt.DE ezt már csak utólag tudom mondani, hogy na az egy terhesgörbe volt.

2023. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 tizeddel magasabb volt, mikor terhes voltam, mint mikor nem voltam terhes. Mikor nem voltam terhes, tizedre ugyanannyi volt majdnem minden ciklusban. Szóval akár lehet a terhesség miatt is, hogy most magasabb - nade akkor legalább a 10-es érzékenységű tesztnek ki kell már mutatnia a hcg-t, mivel a magasabb hőt is a hcg okozza.
2023. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Méregetem én is eddig mindig csak a menzesz napján esett le. De most olyan fura.
2023. júl. 15. 11:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Tesztelni holnap után tudok.
2023. júl. 15. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!