Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap múlva kellene megjönnie,...

2 nap múlva kellene megjönnie, szerintetek mutatna valamit a teszt, ha sikerült volna?

Figyelt kérdés
Pont az ovuláció napján voltunk együtt, azaz 14.én és 8.án
2020. febr. 26. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a két napot már kibírhatnád. Most tesztelnél akkor a halvány tesztedet skubizhatnánk. Várj a vérzés kimaradásáig...
2020. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem 2 nappal nem vart elott negativ volt. El is konyveltem h nem sikerult. Nem vart reggelen eros pozitiv lett...
2020. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ilyen sokat tesz 2 nap?
2020. febr. 26. 11:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy 2 naponta duplázódik a hcg. Ami ma még pl 20 és a legtöbb tesz ki se mutatja, az 2 nap múlva min 40-50 körül van. Amit még egy 25-ös érzékenységű teszt is kimutat.
2020. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. És nem biztos, hogy valós az eredmény.
2020. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudhatod, elvileg mikor volt peteérés. Én ovuláció teszt mellett sosem estem teherbe, pedig volt aktus előtte-alatta-utána. Amikor már nem néztem, akkor jött össze. Elvileg abban a hónapban 27-én voltunk együtt, terhességi kalkulátor szerint azonban 30-a volt a legesélyesebb nap a teherbe esésre.

Én rengeteget teszteltem, már 14. dpo-tól. Annyi elkeserítő hómezőt láttam, hogy elmondhatatlan. És ekkor még teszteltem a nemvárt napján, hátha csak korai volt a teszt.

Szóval a pénzeddel és a lelki állapotoddal játszol. Arról nem beszélve, hogy egy korai pozitív teszt is mehet át kémiai terhességbe, nekem első "teherbe eséskor" 4 napig tartott az örömöm, utána elment :( A doki hülyének nézett, hogy pedig nekem van egy marék pozitív tesztem...

Most 28 hetes kismama vagyok. Nemvárt napja körül teszteltem, de a 10-es Facelle teszt is annyira halvány volt, hogy szerintem csak én láttam. Utána erősödött, de bennem volt a félsz. Nekem menni kellett azonnal orvoshoz, progeszteron pótlás miatt, ezért akartam annyira tudni, van-e baba. A doki ultrahang alapján annyit látott, hogy itt lesz, ha lesz. Felritkulás volt, de ugye abból mensi is lehetett volna még.

Szóval annyival tudlak biztatni, hogy tényleg legalább várd meg a nemvárt napját, és 10-es tesztet vegyél. Nekem a 25-ös X-Epil teszt sokkal később lett pozitív és az is csak halványan mutatta.

2020. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt lehagytam, hogy ezek a vizelet tesztek elég gyengék, a véremben 450 volt a HCG mennyisége, a halvány vizelet tesztek mellett...Szóval idő, míg a vizelet teszt kellően ki tudja mutatni.
2020. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek! :)
2020. febr. 26. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Simán kimutatja!Én 3 nappal előtte teszteltem,jól látható pozi lett.
2020. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sosem teszteltem ido elott, de betegseg miqtt most muszaj volt. Nem mertem igy elkezdeni az eros gyogyszert. Tuti h felidoben fogant, mert figyelt ovu volt. Nemvart elott 3 nappal delutani vizeletbol sima xepil tesztcsik halványan, de lathatoan pozitiv lett :)
2020. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!