Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshettem teherbe?

Mikor eshettem teherbe?

Figyelt kérdés

Május 20án volt az utolsó mestruációm első napja, a cilkulosom 30 napos

Két lehetséges időpont van, május 28 én június 10. Ezidáig teljesen biztos voltam benne, hogy június 10 (akkor nem védekeztunk megszakítással sem) viszont az ultrahang szerint 6 hetes az embrió (juni 12én)



2023. júl. 14. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi de leírnád mégegyszer? május 20án volt az utolsó menstruációd első napja és június 12.én 6 hetes embriót állapítottak meg? Nem július12 ?
2023. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, amit az UH megad terhességi kor a méret alapján, az nem az embrió kora, hanem egy 28 napos ciklussal számolt terhességi kor.

Ha július 12-én 6 hetesnek írja az UH a méret alapján, akkor az azt jelenti, hogy 4 héttel korábban történt a fogantatás....

2023. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De, július 12 akart lenni.
2023. júl. 14. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor ovuláltál? Szerintem a június 10.i együtt létből fogant. utána ovulálhattál nemsokkal és akkor fogant a babád.így lehetett július 12.én 6 hetes az embriód.

Nekem április 17.én volt az első napja az utolsó menstruációmnak.Vérvételen elkezdte számolni onnantól a nő hogy hány hetes lehetek de mondtam hogy a fogantatás Május7.én történt akkor ovuláltam.Ezt utána beis bizonyitotta a vérvétel és a 9 hetes uh is ezt. Így lett a szülés dátuma február 7.Most vagyok a 11+6 hetes terhes.

2023. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Júni 10-i együttlét volt a nyerő. Uh alapján írt terhességi korból kivonsz kettőt és akkor megkapod, hogy mennyivel korábban fogant. 6 hétből 2 hét, és akkor 4 héttel korábban fogant. +-pár nap, mert pontosan nem lehet tudni . Azt tudod melyik együttlét, de azt nem, hogy melyik napon... együttlét után 5 napon belül.
2023. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4es válaszoló.

Te nem Február 7.én fogsz szülni,hanem hamarabb.. el vagy számolva

Mensi első napjától kell számolni, nem a vérzés utolsó napjátol.

Én vagyok 10+5 és Február 6 a szülés várható időpontja :)

2023. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6.passz külföldön élek.Május 7én ovuláltam ciklus 20.napján. 2 uh-n vagyok túl.először febr 5 öt mondott most legutobb február7et.Mondta h a méreteiből május 7.körül foganhatott.és mondtam biztosan mert akkor ovuláltam.passz miért így számolta nemtudom.Rákérdezek 28.áb
2023. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# ha mensi első napjától számolná se lenne jó mert 3 hét van a fogantatás és az utolsó mensi között.
2023. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó napjától számolja mert felvan irva megkérdezte apr 17 az első napja az utolsó mensimnek de 3 hétre rá volt ovu nem 2 hétre mint ahogy az szokott általában.
2023. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!