Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés lesz de...

Lehet hülye kérdés lesz de felteszem.. akik nem tudnak normálisan válaszolni azok ne, ha megkérhetném őket.😃 Teherbe eshettem, azon a napon??

Figyelt kérdés

Március 31én volt utoljára mensim.. Aznap, voltam eggyütt a párommal úgy hogy nem volt rajta gumi nem húzott fel.. aztán belém lőtte.

Sok ideje próbálkozunk már, és idáig nem sikerült egyik sem.

Teherbe eshettem? Mert azóta nem volt mensim és nincs se a terhességre előre utaló jelek, plusz a mensimre sincs.

28éves lány😊


2023. ápr. 24. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem csinálsz tesztet?
2023. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
28 éves az jobb helyeken már nő.
2023. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1/ még nem csináltam, holnap reggel, akartam, de azért megkérdezem

2/ tudom, elírtam😊😇 végén jöttem rá😇

2023. ápr. 24. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tesztelj inkább.

Viszont a kérdésed rengeteg kérdést vetett fel bennem...

2023. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4/ mond!
2023. ápr. 24. 14:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Rossz kategória. Csinálj tesztet.
2023. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok ideje próbálkoztok, de március végén nem húzott gumit.

Miért előtte igen?


Március 31 óta nem is volt aktus?


Bocsánat, ilyen filozófikus típus vagyok.

2023. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha aktívan próbálkoztok, akkor elég akkor tesztelni, ha a következő menzeszed sem jön meg, nem kell 2 hetente tesztelni, hogy hátha menstruáció alatt fogant a baba. Ha egyszer voltatok együtt és tudni akarod, hogy abból terhes lettél - e, akkor csinálj egy tesztet, már mutatja, ha terhes vagy. De nagyon valószínű, hogy nem vagy az.

... azon a napon

... aztán belém lőtte

Ezek alapján még nagyon gyerek vagy, nem korai még tudatosan gyereket vállalni? A párod is akar gyereket?

2023. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7/ egyszer kétszer fordult elő. De a legtöbb alkalomkor/alkalommal nem.


8/nem vagyok gyerek. Bocsi hanem szakszerűen fogalmaztam.. akarunk gyereket mind a ketten.😊 de köszi a válaszod.

2023. ápr. 24. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Még kb 1 heted van mensiig, nem is kéne még hogy megjöjjön. Ha csak akkor voltatok együtt nem vagy terhes, mert ovu a ciklus közepén van, mondjuk azt nem írtad általában milyen hosszú, de legyen 28 napos akkor kb 14.nap van ovud, ha akörül is voltatok együtt lehetsz terhes
2023. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!