Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy értelmezzem most az lh...

Hogy értelmezzem most az lh tesztet?

Figyelt kérdés

Most nekem nagyon ki van tolódva a ciklusom, de most normális vetélés után.

Szóval.

Elsőnek a 27.ciklusnapon volt egy majdnem pozitív lh tesztem (de mégse mertem teljesen annak venni, mert icipicike kellett ahhoz, hogy egyforma erős legyen a két csík) azért én számoltam onnantól, hogy hátha mégis.

Az alapján ma vagyok a 9 dpon.

Tesztelek folyamatosan, amíg meg nem jön.

27.nap után visszacsökkent eléggé a második csík.

Ma a 37. ciklusnapon ismét ugyanolyan a teszt. Egy nagyon nagyon minimális kellene neki, és elfogadnám pozitívnak.


Ha az elsővel számolok, és tényleg 9 dpo, akkor is lehet ilyen a teszt, és esetleg a menstruációt jelzi most előre?


Vagy most lesz pozitív igazából?

Nagyon szeretnék számolni, hogy mikor jön meg, mert most van lehetőségem kiválasztani azt a hetet, amikor mást kell csinálnom, mindegy ez hosszú, de a lényeg, hogy nem merek számolni így?


Ha holnapra megint visszacsökken akkor a mait vegyem alapul?

Hétfőre kellene a válasz a munkahelyemen is (most ez nagyon fontos abból a szempontból, hogy ne kelljen végig állnom 8 órát, mert mikor nekem megjön, akkor 2 napig borzasztó rossz állni).


Az első alapján jövőhét szerdán jön meg.


Mit csináljak szerintetek?


2023. júl. 14. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor vetéltél el? Eddig hány naposak voltak a ciklusaid? Igen sajnos így vetélés után nehéz megmondani hogy mikor fog megjönni és hány napos lesz a ciklusod? Mindig is első 2 nap menstruációt így élted meg? Hogy nem tudtál menni dolgozni? Ez nem normális ez a fájdalom :(

Véleményem szerint akkor lehet ovulálhattál.Én sose csináltam csak ovu utáni 2 nap még lh tesztet nem folytattam menstruációig így nem tudok segíteni :(

2023. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

7+4 hetesen🥺 előtte hallottuk a szívhangját is. 3 napra rá elkezdtem vérezni a semmiből, és vége volt 😔


Változó volt 28-33 között voltak a ciklusaim. Leginkább 32 naposak.


Eddig én is kettővel csináltam több lh tesztet, de most más a helyzet.


Az első két nap az mindigis nagyon kellemetlen volt. Nem a görcsök miatt, mert az megjön, és utána el is múlik. Olyan érzés, ha sokáig állok, mintha 2 ilyen kisebb ólom golyót valaki odacsíptetne, és a súlya húzza. Fáj. Nőgyógyász mondta is, hogy mitől van ez, de nem emlékszem a szóra sajnos, pedig olvasnék róla. Azt mondta nem kell rá semmi gyógyszer, és hogy sok nőnek van ilyen. Amíg ilyen addig nincs baj. Bárcsak emlékeznék mit mondott mi a neve ennek. Szóval ettől fáj az első 2 nap. Azt is mondta ez nem befolyásolja a teherbeesést.

Dolgozni azért tudok, de olyankor szeretek ülni amennyit csak lehet.

2023. júl. 14. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltatok együtt védekezés nélkül a pároddal?

Nekem az lh teszt mutatta a hcgt is mikor terhes voltam.

2023. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem voltunk, most nem szabad. Első menstruáció után szabad újra próbálkoznunk.
2023. júl. 14. 23:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Hátha valaki egyszer majd rá keres a kérdésemre.

Olyan pozitív lett ma, hogy talán soha nem volt még ennyire sokkal de sokkal erősebb a tesztcsík a kontrollnál😊 (2 perc múlva már bőven lehagyta a kontrollt 😁)

38. ciklusnapon


Akkor 38+14 = 52 napos lesz ez a ciklus

2023. júl. 15. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!