Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy értelmezzem az ovulációs...

Hogy értelmezzem az ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés
Használtam a ciklus közepén, kinutatta az lh csúcsot. Akkor együtt is voltunk. Most vagyok a 27. Napon. Ma reggel halványan előjött a 2. Vonal. Tegnap is előjött, de halványabban. A 20. Napon csak úgy kiváncsiságból használtam, hogy van e második vonal, akkor csak egy jött elő. Ez most értelmezhető reményt keltő jóstesztként? Vagy jóstesztnélnis ugyanolyan erősnek kell lennie mindkét vonalnak? Sosem használtam eddig ilyet. 33 napos a ciklus egyébként. 11 hónapja próbálkozunk, orvosi probléma nincs. Köszi a válaszokat!
2018. márc. 17. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jósteszt. Plane ha meg halvány is, az semmit nem jelent mert valamennyi lh mindig van a szervezetben aztán vagy kimutatható vagy nem. Ezer "jóstesztes" kerdést olvastam már itt, teljesen randomszerű volt a színeződés terhesseg és nem terhesség esetén is. Volt negatív aki kismama volt, és volt full pozi annak aki nem is volt terhes. Halvány meg a 90%-nak. Szóval szerintem ne hergeld magad azzal hogy ovutesztelsz terhesseg megállapítasára.

Egy kérdés: ha az ovutesztes "jósteszt" valóban működne, minek vannak terhességi tesztek? Az ovuteszt nem jósteszt. Sokan befürödtek már itt vele mert valaki elterjesztette ezt a baromságot!

2018. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma a reggeli negatív, de az estiek egyértelműen pozitívak. A napokban kéne megjönnie, nem értem. 30-as érzékenységű.... lehet hogy megibt peteérés van?? De hát az nem lehet.
2018. márc. 19. 06:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Extra peteérés bármikor lehet.Plusz a tapasztalatok alapján menzesz környékén elég megbízhatatlanul össze-vissza mutat pozit-negát, ezért van hogy egyesek jóstesztként emlegetik mert náluk pl. pont pozi volt terhességkor. De az véletlen egybeesés. Egyébként nem értem minek szorakozol lh tesztekkel mensi előtti napokban.....ha nem jön meg akkor nemvárt nap után egy RENDES TERHESSÉGI teszt és kész.
2018. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak már 11hónap után gondoltam kipróbálom ezt is. Ebben a hónapban használtam először, mármint peteérés kimutatásra is.
2018. márc. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!