Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak...

Terhes vagyok vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja voltam utoljára valakivel és kilyukadt a gumi..Azóta teljesen stresszben vagyok pedig 1x már meg is jött (de elvileg akkor is lehetek terhes) ..Már nagyon sok tesztet megcsináltam és mind negatív lett, de kicsit megerősödtem és mintha minimálisan a mellem is nőtt volna. Ne ítéljetek el ,de még nem állnék készen egy gyerekre, nem is szeretnék még egy jó darabig.. Szerintetek lehetséges ,hogy terhes vagyok vagy csak túlgondolom a dolgot ?

2023. júl. 16. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen és következő héten megyek nőgyógyászhoz, de addig már nem bírok várni 😓
2023. júl. 16. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg is jött, és negatív tesztek.

Nem vagy terhes nyugodj meg.

2023. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Jó ma már ez a második kérdésed.Megis jött , a teszted negatív mitől lennél terhes?
2023. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy képzelődsz. Úgy értem a leírásod alapján egyszerűen híztál, és/vagy a meleg miatt több vizet tart vissza a szervezeted. Továbbá még az is lehet, hogy épp a luteális fázisodat taposod, ezért vagy puffadtabb vagy vizesebb. Menstruáltál, negatívak a tesztjeid. Nem vagy terhes.
2023. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első és az utolsó válaszolónak, igazatok lehet és hálás vagyok amiért normálisan írtatok nekem! 😁
2023. júl. 16. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi újság?

Mit mondott az orvos?

2023. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!