Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő kapszula segitet már...

Méhpempő kapszula segitet már valakinek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Én nem szedtem semmit.Hány hónapja próbálkoztok?
2023. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
6 éve élek a férjemel de igazábol 5 éve szeretnénk kis babát de soha nem védekesztűnk
2023. júl. 17. 21:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem védekeztünk 7 évig.Megszakításosan csináltuk.Na most tisztában kell légy a ciklusoddal, Tudod mikor ovulálsz? Fontos az is hogy egészségesek legyetek ha 5 év eltelt akkor elképzelhető hogy probléma van vagy nálad vagy nála.Ez ki volt vizsgálva? ha szeretnél gyere privátba
2023. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha 5 éve szexeltek minden védekezés nélkül és nem lettél terhes, akkor ott a méhpempő nem fog csodát tenni. Kivizsgálás kell!
2023. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező... mi is évekig vártunk a vizsgálatokkal, mondván fiatalok vagyunk ráérünk, jön amikor szeretne.


Persze nem jött. Majd 5 év után lettem először terhes és el is vetéltem. Utána jöttek a vizsgálatok, kiderült a pajzsmirigy probléma amire kaptam gyógyszert, eltelt újabb 1 év még mindig semmi... majd endokrinológust kerestem fel, kiderült az IR, arra is kaptam gyógyszert, figyeltem az étkezésre és harmadik hónapban terhes maradtam.


Egyébként rendszeres 31-32 napos ciklusaim voltak végig, éa a nőgyógyász belül mindent rendben talált.


Utólag mondhatom, egyáltalán nem éri meg várni... mert, nyilván gond van annál akinek ennyi ideje nem jön a baba. És az a gond még 1-2év mire helyreáll... telik az idő és végül lelkileg hazavágja az embert. Arról nem is beszélve, hogy nőként évről évre hanyatlunk, tehát nem éri meg várni. 6 év után keress fel egy endokrinológust, ha valóban gyereket szeretnétek, mert biztos, hogy kell segítség. Persze, ha még várnátok 10 évet, akkor nem sürgős.

2023. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves 3 mas kőszőnőm a választ. 04.12 edikén volt egy nő gyogyászati műtéttem endometriozi és cisztákra műtőtek. 23 éves vagyok a párom 25 éves. 07.02 volt egy kémiai vetélésem a dokim visza hivatot 07. 10 egy Uh ra renden talált mindent azota is probálkozunk 16-ikán volt pete érésem. Szedem az inofolic prémiumot és a méhpempő kapszulát
2023. júl. 18. 08:13
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy sikeres, bár ha most vetéltél el 2 hete, az is már valami hogy volt peteérésed.Lehet reménykedni,persze lehetséges hogy teherbe ess de nem a méhpempőn fog ez mullani.
2023. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3as es a 7es vagyok
2023. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet hűjeséget beszélek vagy érzek de 16 - odika ótta rám tőrnek éhség rohamok, émejgek is, ezek lehetnek a melegtől is? És 16 odika ótta tojás fehérje álagu fojásom van szintelen
2023. júl. 18. 14:38
 10/20 anonim ***** válasza:

Elvégezhetsz egy tesztet veszel egy közepesen drágát 2-3 ezer kb. Ha ez megnyugtat.Mielött nem vártam babát nekem is volt olyan h a melegtől nem kívántam úgy semmi főtt kaját, hányinger stb.

Most volt peteérésed 2 napja normál a fehér folyás.Tuti h ekkor volt ovulációd? teszttel nézted?

2023. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!