Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dydex Apibaby méhpempő kapszul...

Dydex Apibaby méhpempő kapszulával kapcsolatban valakinek tapasztalat? Mi lassan egy éve próbálkozunk a babával sajnos sikertelenül esetleg megérné kipróbálni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én más fajta méhpempőt szedek. Veszteni nem veszthetsz vele, egy próbát megér. De csak akkor van értelme ha legalább 3 hónapig szeded
2023. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm hogy írtál

Te milyet használsz és mióta valamint te is baba dolog miatt szeded?

2023. jan. 3. 19:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Ismerősöm szedtr neki nem.segített.

Lehet inkább egy jó vitamin kellene

2023. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál sajnálom hogy az ismerosodnek nem segített :/

Hat szedek 2000Ne D-vitamint, 400mg E-vitamint, 800mg Folsavat illetve B-komplex vitamint is naponta mindegyikből egy szemet.

Inofolicot is kipróbáltam orvosi javaslatra ittam 2 hónapig de sajnos az sem vált be és a ciklusomba is bezavart ezért abbahagytam

Ezek előtt próbáltam meg Femibion 0-át és Jutavites magzatvedő vitamint is szóval már jó pár dolgot és sajnos eddig egyik sem vált be

Ezért szeretném kipróbálni a méhpempőt is hátha

2023. jan. 3. 20:05
 5/16 anonim ***** válasza:

Trimeszter vitamin :D

Nrkrm ajánlották sikersztorikent aztán bummm 2 hónap mulva baba lett.

Ajánlottam tovább akinek nem.sikerült évekig baba és bumm ott is lett :)

Van férfiaknak is

2023. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez jó hangzik 😍

Gratulálok 🥳

Ki próbálom hátha 🤞🏼

Köszönöm

2023. jan. 3. 20:41
 7/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm!Nincsmit ez csak egy tanács vagy megfogadod vagy nem :) Sose lehet tudni én is az esélytelenek nyugalmával indultam neki és 2.babámat várom :)

Vitamin meg sose árt,van aki panaszkodik mert összekuszálja amensesét de igazából rendben rakja mert előtte nem volt jó :)

Sok sikert!

2023. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
E vitaminból szedhetsz nyugodtan 800 mgot és napi 1 deci vörösbort is igyál. Nekem az 5,4 mm-es méhnyálkahártyából csinált majdnem 8 mm-t 2 hónap alatt és a következő hónapban terhes is lettem. Én is ettem méhpempőt meg méhpempő kapszulát. Szrt se ért.
2023. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszaitokat

:)

2023. jan. 3. 22:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ezt szedem:

[link]


3 hónapja már és igen, babát szeretnénk 😊

2023. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!