Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális terhességi...

Clearblue digitális terhességi tesztet ki "használja" tesztelésekkor?

Figyelt kérdés
Holnap reggel készülünk digitálissal tesztelni de már előző hónapokban 1x próbáltunk ilyet és papír szerint ha belemártod a vizeletbe 20mpig kell tartani ha vizelet sugárba tartod elég 5mp. Legutóbb a 20mp után mindent betartva kijelezte a hibás jelet ami azt jelenti hogy vagy túlázott vagy kevés vizelet rajta. Nem akarom elrontani mert nem is a legolcsóbb teszt, ki meddig mártja aki "használja"? Köszönöm
2023. júl. 18. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látod ahogy szívja fel s vizeletet,sztem max 10mp
2023. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már ez problémát okozzon basszus.
2023. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 de latod,hogy problema.nem ertem a mai noket komolyan... mara mar kiégett az agyam ezen az oldalon inkabb el is hagyom gyorsan 🤣
2023. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem, hogy miért válaszolsz ha nem a kérdésre vonatkozik...Van annyi eszem hogy nem akadok ennyin fent hogy belemártok egy tesztet pisibe,főleg mikor több hónapnyi a sikertelenség, de gondoltam lehet másnak is volt ez problémája és mivel egy drága teszt, nem dobalgatom ki sorban..
2023. júl. 18. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egyet amikor már 2 napja késett negatív lett a clerblue digitális. Közbe meg 2 nappal elötte egy normál teszt pozitív lett. A clerblueval akartam megerősíteni a terhességem , meglepődtem mikor kiirta hogy " nem terhes" egyből arra gondoltam hogy sokáig tartottam a vizeletbe bele. Vettem egy második clerblue digitális tesztet amit elvégeztem másnap szintén első vizeletből de itt addig tartottam a vizeletbe mig elnem szinezödöttt rózsaszinre és megnem jelent a homokóra.Kiirta 1-2 hetes terhes.Lehet hogy túl sokáig tartottar a vizeletbe vagy lehet hibás volt.
2023. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!