Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue digitális terhesség...

Clear blue digitális terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Na szóval, ma teszteltem egyet kiváncsiságból, mert rajta vagyunk a baba témán. Előző hónapban nem sikerült, mert vekony volr a mehnyakhartyam valószínű ezért, elkezdtem szedni vitaminokat, méhpempőt, es igazából nem stresszeltem rá erre, ugy votma vele jön ha jönnie kell. Viszont fájnak a melleim, hanyingerem van neha, es vettem egy clear blue digitális terhességi tesztet ami pozitívat jelez es mellete 1-2 van.... A mensiig kb 3 4 napom van.... Mennyire higyjek ennek a tesztnek? Most vettem először ilyen tesztet.

2023. jún. 8. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valami biztosan elindult. Szurkolok.
2023. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fals pozitív teszt nincs, terhességet jelez.
2023. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jún. 8. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy elindult valami. Ezért jó, hogy nem várt előtt ezzel próbálkoztál. Itt nem kell keresni a második csíkot, meg azt nézegetni, hogy száradási, vagy szellem csík. Vagy + vagy -! 😊
2023. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen az előző hónapokban mindig nézegettem na most ott e a csik vagy nincs.
2023. jún. 8. 16:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam még egy tesztet ezt a kazettás tesztet mert csak az volt a boltban az is pozitív 2 erős csikos😍
2023. jún. 9. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
HCG Kelly hozzá, hogy pozitív legyen, így nyilván az van a szervezetedben. Terhességről majd elmaradt menzesz után beszélünk, ez most két pozitív teszt. Kívánom a legjobbakat! 🤞
2023. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!