Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 4 nap a nem vártig! 3...

Még 4 nap a nem vártig! 3 napig barnás folyásom volt, mára teljesen elmúlt, száraz vagyok. Tesztem negatív, már biztos, hogy nem baba?

Figyelt kérdés
20. napon kezdődött a barnás, krémes maszatolás, inkább krémszínű, mint barna, 3 napig tartott,mindig van nekem ilyen mensi előtt, gondoltam most is az lesz, de mára pedig teljesen elmúlt. Pedig inkább sötétedni szokott, vizesedni , mensi előtt már elég sok szokott lenni. Csináltam egy clearblue tesztet ma , nem reggeli elsőből igaz, de hihetek neki, vagy még reménykedhetek babában? És még annyi, hogy a pé-m 22.e-23.a körül lehetett. A barnás maszatolás meg 5 nap múlva kezdődött. Véleményetek?
2008. dec. 31. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon korán teszteltél.

Nekem is volt mindég barnás folyás a menzi elött.De amikor babás lettem még az sem jelenzkezett.Várj pár napot,ismételd meg a tesztet,lehet sikerült!!!

BÚÉK

2008. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!