Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség?

Szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés

2 napom van menstruációig, 2 naponta teszteltem mivel sógórnőm betárázott rengeteg teszttel, de ő közben terhes lett így nekem adott kb 50 darabot. Tudom butaságot csinálok ezzel, hogy menszesz előtt tesztelek. Remélem, hogy ez nem kémiai terhesség,2x már átestem rajta,akinek esetleg volt, kémiai terhesség, neki erősödött a teszt?


[link]


A legfelsőbb a mai, lefelé pedig az egyre régebbi tesztek.


Köszönöm, ha ránéztek. Szép napot mindenkinek! :)



2023. júl. 19. 08:57
A kérdező szavazást indított:
Terhes
Nem terhes
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai teszted egyérteműen +
2023. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha erősödnek a tesztek az jó jel. Az utolsó már kérdés nélkül pozitív. Egyébként szépen látszik az erősödés folyamata.

Nekem is extra halvány teszttel indult a várandósság, szépen erősödtek és azóta már meg is született a kislányom. Kívánom, hogy minden rendben legyen és sikerüljön a baba.

2023. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni, nagyon remélem minden rendben van. :)
2023. júl. 19. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Hanyadik dpo-n készült az első teszt?

Halkan gratulálok! 😀

2023. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😘 nekem is volt múlt hónapba egy kémiai terheségem remélem nekm is szerencsés lesz ez hónap
2023. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hanyadik dpo-n csinaltad a teszteket?

Nekem most a tesztem olyan mint az alsó (9 nappal ovu után)

Gratulálok 🥰

2023. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kb a 6.dpo volt a legelső tesztem a legfelső pedig 12.dpo. Holnapra nem várom :)


A mai tesztem pedig ilyen lett.


[link]

2023. júl. 20. 11:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😘
2023. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat, de még nem akarom beleélni magam, mert volt sajnos 2x is kémiai terhességem kicsit félek. :/
2023. júl. 20. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szépen erősödnek a tesztjeid... Ne aggódj! Csak pozitívan! Magnerotot kezdheted is szedni a terhes vitaminnal! Pont ilyenek voltak az én tesztjeim is😊 már a 35.ik hetet tapossuk 💗
2023. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!