Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rá esély ?

Szerintetek van rá esély ?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy valaki járt már igy? Késett 5napot aztán megjött de csak 2 nap normális és inkább ilyen barna utána pár nap pecsételő csináltam tesztet és ezt az eredményt kaptam. [link] első baba lenne és szeretném is, de nem tudom most melyiknek higyjek🥲😅 masnap is csináltam ugyanilyen facelle digitális tesztet az pedig negatív lett.

2023. júl. 19. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... Szetintem itt valami elindult, de aztán abba is maradt. A hcg pedig ürül.
2023. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezek nem tekinthetőek pozitív tesztnek. Ráadásul meg is jött. Ne haragudj de nem tudom mit remélsz. Majd a következő hónapban.
2023. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. A legfelsőt nem ismerem, a válaszom a többire vonatkozott. Ráadásul a digitális is negatív azt írtad. Ha volt is valami, ennyi volt.
2023. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nincs miben reménykedni. Hogy volt-e valami vagy sem, már mindegy is. A hangsúly a múlt időn van.
2023. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai volt. Én is így jártam júniusban, nem jött meg csináltam teszteket, pozitívak voltak de halványan, még a digitális is 1-2 hetet írt majd 5-6 nap múlva sajnos jó erős darabos vérzés mellett megjött :/
2023. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!