Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre sikerült elkapnom?...

Végre sikerült elkapnom? Valamelyik pozitív?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 19. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten a 2 utolsó pozitív.
2023. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
A terhesség nem valami vírus hogy elkapd te lüke!
2023. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

2!

Ameddig nem tudod mit nézel a képen ne lükézd le e kérdező!

Nézz utána mi a különbség a hcg és lh teszt között 🙈

2023. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az ovulációmat szerettem volna elkapni kedves kettes :)) vagyis elcsípni, ha úgy jobban tetszik, mert még sosem voltam olyan szemfüles. De köszönöm, hogy humort hoztál a napomba xD
2023. júl. 19. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Fotózd be az applikációba ami ezekhez a teszthez tartozik az megmondja fixen mikor van ovu.most van az lh Csúcsod holnap fogsz ovulálni vagy még az éjjel.
2023. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen, a mai +, holnapra lesz ovud. 😁Nekem is pont így.
2023. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha tegnap este és tegnapelőtt együtt voltunk, baj ha ma nem tudunk csak holnap este?
2023. júl. 19. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap este az lehet már késő sose tudni. A tegnapi jó lehet persze, a legjobb.Lehet hogy a holnap esti is :) ne hagyjátok ki de lehet h túlleszel már az ovuláción.
2023. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok kedves választ ☺️ Boldog voltam nagyon ma. Sok sok hónap után ez lesz az első normális ciklusom 😍 és végre jöhet a baba.
2023. júl. 19. 23:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Teljesen mintha magamat olvasnám. Nekem mindig egy árnyalattal halványabb még a tesztcsík, mint a kontroll és azt számítom pozitívnak, mert másnapra már halvány lesz. (Valószínűleg időnként azért van ovum így is, mert pár hónapja terhes lettem, de sajnos, elvetéltem 😥) Hosszú évek után ma először viszont kicsit erősebb is lett a kontrollnál! Annyira örültem, majdnem örömtáncot jártam. Persze, megfogadtam, hogy nem élem bele magam, eleget csalódtam már, de azért fejben már írom a babaváró buli vendéglistáját🤣

Neked is drukkolok, hátha ez lesz a mi hónapunk.🤞

#6

2023. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!