Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek valamelyik ovu...

Szerintetek valamelyik ovu teszt lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapom hogy ovu tesztet csináltam. Nem tudom melyik lehet pozitív. 15.dik napon volt barnás pecsételésem és úgy fájt a hasam mintha meg akarna jönni. Szerintetek lehet valamelyik pozitív?

[link]



2021. aug. 5. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem látom egyiket sem pozitívnak :(

Az enyémek ilyenek:

[link]


Tegnap kettőt készítettem, reggel és este, most azt nem tudom, hogy lehet a mai is még pozitív

2021. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húha, ezek szinte egyformák. Pcos ed van? Lehet hogy egy kevésbé érzékennyel kellene próbálkoznod, mert biztosra meg se lehet így állapítani.
2021. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos egyik sem.
2021. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első neked a mai tuti pozitív. Igen pcom van akkor ne 15 ös tesztet vegyek hanem 20 ast?
2021. aug. 5. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Inkább 25-öst vagy 30-ast. Pcosra 40-est ajánlják (bár én se kapok sehol)
2021. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak nem sikerült elkapnod az lh csúcsot. A 16 utániak halványodnak, szerintem 16 körül lehetett valamikor a peteérés.
2021. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha hasonló ilyen erősségűek az én LH tesztjeim is akkor biztosan PCOS?

Most ezt ahogyan megláttam egy kicsit megijedtem :D

2021. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha folyamatosan ilyen a csík, azaz mindig ott van és jól látszódik, szinte egyformák, az azért lehet, mert folyamatosan sok a szervezetben az lh, amit pcos is okozhat. Hiába röhögsz :D
2021. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!