Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes valaki, akkor a...

Ha terhes valaki, akkor a kutyája hogy viselkedik? Jobban ragaszkodik vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Pár napja a kutyám furán viselkedik,mindig bujna,meg nem hagy békén..Mitöl lehet ez??
2008. dec. 31. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valszeg kevesebbet foglalkozol vele, és többet magaddal, erre reagál.
2008. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Még nem tudom,hogy terhes vagyok e..csak sejtem,mert fura érzésem van...a mellem is érzékeny meg a hasam is kavarog.Nincs ugy étvágyam.Kutyám is furán viselkedik velem.A kutya meg érzi ha terhes a gazdája??
2008. dec. 31. 12:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de nekem 5én fog kiderülni,hogy sikerült e vagy nem.De vagy 2 napja az én kutyám is fura kicsit.Mindig bujik hozzám,ott van velem, olyan mintha szeretethiányos lenne,pedig már 3 hete itthon vagyok szabin és nagyon sokat foglalkozom vele.Huskym van amugy és jön utánnam és különös hangon magyaráz,mintha mondani akarna valammit.Furcsa ezt a kérdést én is fel akartam ma tenni:DIrj feltétlenül, hogy mi lett az eredmény légyszi.Kíváncsi vagyok.
2008. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kösszi a vállaszt,amit irtá nekem is ugyan ezek a tünetek,énis itthon vagyok 2hete lessz..ird meg te is,kiváncsi vagyok már :DDD remélem kutyuskánk jol érzik :))
2008. dec. 31. 13:06
 5/17 anonim ***** válasza:
Helló! Képzeld, mikor én még nem tudtam, hogy várandós vagyok, a kutyánk (nőstény), mindig meg akarta izélni a lábam, meg ő is bújós lett, jobban, mint addig. Rá kb. 1 hétre kiderült, hogy babám lesz.
2008. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szioka gratula :)) az én kutyám is nöstény és emeletes házba lakom,bent van velünk és a lábamat imádja mindig a noziát oda dugja,,de most nagyon ragaszkodik hozzám,nem tok semmit csinálni néküle :DD ottvan ahol én,néz báttyattan mintha mondani akkarna valamit,bujik.Akkor lehet bizzakodnom???szeretnék már babát :)1éve probálkozunk :(
2008. dec. 31. 13:16
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok. 12 éves nőstény kutyusom van. még soha nem volt kiskutyája. folyton bujik, meg piszkál, hgoy foglalkozzak vele. Ha olyan helyen van a ruhám vagy valamim amit elér akkor megszerzi és izélgeti. A rosszabb az, hogy most elkezdte megjelőlni a cuccaimat. Lepisili. Nem igazán csak néhány cseppet.

Ezért már mérges vagyok, nem tudom mit csináljak vele.

Egyébként szerintem féltékeny.

Egyértelmű tehát, hogy a kutyák megérzik. Más a szagunk. (a párom is mondta, hogy más illatú a böröm)

2008. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszike szépen :))) ezis segitett egy kicsit..csak még nemtom,hogy az vagyok e
2008. dec. 31. 19:17
 9/17 A kérdező kommentje:
Háthogy ne pisilja le,szerintem ragd magasra és hátha abba hadja...:)szerintem is féltékenyek.Hanyadik honapban vagy?Ja és Gratula :)))
2008. dec. 31. 19:19
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos elvesztettem a babót a 7 hetesen. Rossz helyre ágyazodott be. De nemsokára újra probálkozunk.

Úgyhogy most már kezd leállni a kutyám. Gondolom nem érzi már rajtam a szagot.

Viszont így felkészültebb lehetek a következőnél.

Sok sikert neked. Szórítok

2009. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!