Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dokim ragaszkodik a hsg-hez,...

A dokim ragaszkodik a hsg-hez, addig nem stimulál még nem estem rajta túl! Nagyon fáj? Belevágjak?

Figyelt kérdés
2éve szeretnénk babát.pco-m van,metformint szedek,és fogytam is egy 10-est.a doki azt mondta itt az ideje a peteérlelésnek,de ő nem csinál semmit még nincs meg a hsg!mert mi van ha stimulál,de nem vagyok átjárható!én pedig szerettem volna megpróbálni hsg előtt a stimut!tapasztalatok?
2009. máj. 8. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk meg nem írta fel addig a clostit, míg a párom nem ment el spermavizsgálatra! ... Szerintem minden dokinak van valami "bogara", amihez ragaszkodik. Tudom, hogy közel sem ugyanaz a két vizsgálat, csak gondoltam leírom, hogy nálunk is feltételhez volt kötve!

2009. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos annyira fájt a hsg, hogy folytak a könnyeim az asztalon. Viszont többektől olvastam, hogy éppen csak megérezték, vagy csak kellemetlen volt nekik... Nem vagyunk egyformák, remélem neked nem fog fájni. (nálam nem találtak semmi rendelleneset)
2009. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is baromira fájt a hsg,de pár pillanat az egész.Tehát ki lehet bírni!Nekem sajnos mindkét petevezetékem le volt tapadva,amit a későbbiekben fel tudtak szabadítani (műtéttel).Tehát nálam semmit nem értek el volna ha hsg előtt stimulálnak,így jó volt ez ilyen sorrendben!Azóta van egy 11 hós kisfiam,minden fájdalmat megért!szerintem vágj bele!
2009. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van az orvosodnak. Addig valóban felesleges lépni, amíg nem tudjátok, hogy egyáltalán van-e értelme.

Én is túl vagyok az átjárhatóságin, nem kibírhatatlan, ne félj tőle!!!

2009. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!