Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárga folyás, negatív kenet,...

Sárga folyás, negatív kenet, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sárga folyás miatt vett le a nőgyógyászom kenetet, aminek az eredménye negatív lett (se gomba, se baktérium nem tenyészett a kenetből). Ettől függetlenül furcsának tartom, ugyanis levételkor a doktornő is jelezte, hogy picit eltérő a színe a normálistól és mindenképpen elküldi.

Mivel lombikkal “fogant” meg a pici mindenféle alapvető vizsgálatot elvégeztettek még a beavatkozások előtt, nemi betegségek, HPV is kizárva. Járt esetleg valaki így, akinek később derült ki, hogy valami mégis áll a háttérben? Pár hét van csak a szülésig és féltem a picit, nehogy gond legyen.


2023. júl. 20. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem alatt masodik trimesztertől ilyen volt. Soha nem tenyészett ki semmi. Mindkét gyerek jól van.
2023. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is végig olyan volt, mindig minden negativnak jött vissza.
2023. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végig sárgás folyásom volt terhesség alatt. Semmi bajom nem volt.
2023. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!