Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi szurkálások - mi...

Alhasi szurkálások - mi okozhatja, ha negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tippekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi!

10 hónapja szültem, azóta nem jött meg a menstruációm, igény szerint szoptatok. Két napja tart az erős késelős érzés az alhasamban, ilyet eddig csak a terhességem alatt éreztem, menstruációk előtt sosem. Tervezzük a második babát, van esély rá, hogy terhes vagyok, csak a teszt még nem mutatja ki?



2016. júl. 15. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem volt még menzeszed gondolom nem tudod hogy a peteeres hanyadik napjan vagy....lehet hogy most van a beagyazodas - nekem az pl az elso terhessegemnel ilyen szurkakkal jart, mig a masodiknal nem..- nem te lennel az elso aki az elso ciklusbol babas lesz, szoval igen szerintem siman lehet h terhes vagy csak nem jokor teszteltel...ha nem mulnak a tunetek egy het mulva csinalj ujat..
2016. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Nekem a tünetek megjelenése utáni 3. Napon mutatta csak a teszt.
2016. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, hogy írtatok, akkor egy hét múlva újra tesztelek!
2016. júl. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!