Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt valaki, aki fél a...

Van még itt valaki, aki fél a tünetektől?

Figyelt kérdés
Egy hete még türelmetlenül vártam,hogy érezzek már valamit. Hétfőn elkezdett mensis érzésem lenni, ami hol erősebben,hol gyengén, hol ilyen, hol olyan formában azóta is meg van! Most már inkább félek tőlük! Még két napom van, de attól tartok meg fog jönni. Volt akinek jóval hamarabb jöttek a mensis tünetek? Meddig tartottak? Lett baba?
2010. okt. 14. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogantatás utáni 10.napon kezdődött a mensis fájdalom. Eltartott kb. a 12. hétig.
2010. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok és nekem is szokott még fájni mindig...főleg mikor meg kéne jönni azokon a napokon szokott inkább
2010. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát nem tudom. Már nem merek remélni sem, bár nekem nagyon furcsa,hogy soha nem voltak mensis fájdalmaim. Vagy csak éppen aznap! Most meg szurkál, görcsöl a petefészkem, érzékeny a mellbimbóm stb.

Már azon is gondolkodtam,hogy mi van, ha már a korom miatt kezdem el megérezni a mensim, és megviccel a természet,hogy ezt pont akkor kezdi el, amikor először próbálkozunk a babával!:(

2010. okt. 14. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok nekem ugyanezek a tüneteim voltak állandóan a wc-re rohangáltam mert azt hittem megjött aztán 3 napja késett mikor csináltam este fürdés után két tesztet nem birtam reggelig várni és nagyon szép pozitiv lett mind a kettő!Szurkolok neked
2010. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Aranyos vagy!

Hát remélem tényleg az lesz. Eléggé görcsöl a petefészkem. Remélem nem ciszta, vagy valammi más baj! Nekem a petefészkem soha nem görcsölt! Na mindegy, majd kiderül!

Gratula a babához!:))

2010. okt. 14. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!