Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet meg különböztetni...

Hogyan lehet meg különböztetni a mensis előtti tüneteket a terhességi tünetektől?

Figyelt kérdés
2007. nov. 26. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő megérzi ha babája lesz!:)

Nekem sokkal jobban feszült a mellem,ingerlékeny voltam és folyton émelyegtem.

2007. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem ment ilyen könnyen! Vártam a mensimet, de csak nem jött meg... Pedig ugyan úgy görcsölgettem, mint mensi előtt, a melleim pedig duzzadtak voltak és érzékenyek! Ezen kívül voltak lelki tüneteim (sírós voltam stb), de erre nem figyeltem, mert nem gondoltam, hogy terhes vagyok! Csak utólag visszaemlékezve döbbenek rá pár dologra, h " JÉÉÉ, hát akkor az is ezért volt!" Sztem várd meg a menstruációd napját és ha nem jön meg pár nap múlva sem, akkor csinálj tesztet! Kívánom, h olyan eredménye legyen, amilyet szeretnél!:)

Üdv. 12 hetes kismama

2007. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!