Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy undorító leszek,...

Lehet hogy undorító leszek, de most először tapasztaltam, hogy ovulációkor a tojásfehérjés nyálka szinte lógott ki belőlem a wc-n, volt már nektek ilyen?

Figyelt kérdés
Ez lenne a nyákdugó és akkor mikor vagyok a legtermékenyebb?
2010. okt. 14. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nyákdugó? Az akkor távozik, ha a terhesség vége közeledik. Szerintem kicsit kevered a dolgokat. A tojásfehérjés folyás az ovuláció körül tapasztalható, de ez sem törvényszerű. Ha a ciklusod közepén jársz és netán még a hődet is figyeled, akkor elképzelhető, hogy igen, most vagy a legtermékenyebb.
2010. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Nyákdugó terhesség alatt van csak, és szülés előtt távozik! Ez a nyálka általában a legtermékenyebb időszakot jelzi. De nem mindig van.
2010. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor rosszul neveztem meg, de ovulációkor is van vmi, ami akár egyben is távozhat..
2010. okt. 14. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az az ovulációs nyák, ami után 1-2 nappal következik be a konkrét ovuláció. Vagyis az észlelt dolog után egy nappal ha már együtt vagytok, sok az esély, de akár három nappal utána is! Hajrá!

Én is pont egy ilyen nagyon látszós hónapban termékenyültem meg, most 25 hetes vagyok :)

2010. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ovu előtt távozik amiről írsz. Ez természetes, nincs mindenkinek és nem minden hónapban van ilyen.

Nekem is volt már ilyen, de nem mindig van.

Elvileg ez a nyákdugó jó pár nappal a peteérés előtt van, utána még 1-2 napig kell tapasztaljál tojcsis nyákot.

Amikor nekem ez volt, utána 2 napig tojcsis és csak a nyákdugó utáni 4. napon volt peteérésem.

Ha apát tartalékolni akarod akkor még ne ma csináljátok ! :)

Sok sikert !!!

2010. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és mégegy, itt találsz képeket is alul :


[link]

2010. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedd szerdán volt pozitív az ovuteszt és szerda este távozott a nyákdugó.. kedden este és pénteken voltunk együtt. Sikerülhet így?
2010. okt. 14. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:

16:18

szerintem igen. Drukkolok!

2010. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen nyákdugó ebben a hónapban, és nekem csak utána lett pozi az ovutesztem, szerintem is ez után kezdődik 1-4 nappal a termékeny időszak.
2010. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!