Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ebben a honapban nem...

Ha ebben a honapban nem tapasztaltam a nyúlos tojásfehérjés váladékot, az azt jelenti, hogy kimaradt a peteérésem ebben a honapban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Ebben a hónapban nekem sem volt nyúlós, sőt alig volt a ciklusban, amikor tudtam hogy pé ideje van és a hőm is úgy alakult sokat voltunk együtt és ma meg pozitívak lettek a tesztjeim! Szóval az én tapasztalatom alapján azt mondanám hogy ha nincs nyúlós folyás, nem biztos hogy azt jelenti hogy nincs pé-d. Legyetek együtt sokat!

Sok sikert!!!

2009. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a válszod aranyos vagy, és megnyugtattál... pont erre volt szükségem :)

elsöre összejött nektek a baba?

2009. jan. 31. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a teherbeesés előtt több hónapig hőmérőztem, figyeltem a szervezetem folyamatosan. És amikor összejött, abban hónapban (meg előtte már egy-kettőben) nem is észleltem a folyást. Már kezdtem azt hinni, hogy nincs is peteérésem. most meg már 14 hetes vagyok és hárman laknak a pocimban. Úgyhogy szerintem nem jelent semmit!

Hajrá! ;)

2009. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem elsőre jött össze most, tavaly májusban volt egy vetélésem (az volt elsőre), aztán kiderült hogy pcos-em van, de ebben a hónapban éreztem hogy most jönni kell. Írtam a szakdolgozatomat (25 éves vagyok)ami eléggé lefoglalt, de azért sokat járt a fejemben a baba ügy. Aztán tegnap leadtam a szakdogát és pozitívat teszteltem! :)

Ne add fel, de ne csak erre koncentrálj, hanem mással is töltsd ki az időd! Drukkolok hogy jöjjön a baba!!!

Ja és már nem keresgéltem a tüneteket! Pláne a sok csalódás után!

Első v. voltam

2009. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!