Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van így teherbe...

Mennyi esély van így teherbe esésre, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

január óta szedek fogamzásgátlót (Dienille). Múlt héten volt a 7 napos szünet, szerdán reggelre jött meg a vérzés ahogy szokott is, de nagyon kevés volt és el is múlt aznap. Csütörtök délután, meg szombaton aztán volt még valamicske vér.


1 hónapja Június 18-án volt egy olyan eset, hogy kihánytam az utolsó szem tablettát. Este 19 óra után vettem be és 22 óra után hányhattam. Másnap pótoltam, majd elkezdtem az aktuális szünetet. Akkor ugye mivel egy nappal tovább szedtem egy nappal később is jött meg, de volt rendes vérzés int korábban. A biztonság kedvéért a 7 napos szünetben nem volt szex, csak 2 alkalommal és akkor is óvszerrel. A hányás előtt aznap reggel volt szex a párommal és a "baleset" este történt.

Az új levél 3.szem tablettájának bevétele után már nem volt kiegészítő védekezés. Azóta csináltam jó pár tesztet mert nagyon parás vagyok, ma reggel is egyet első vizeletből.

A megvonásos vérzés mennyisége miatt aggódom mert nagyon kevés volt. Ha terhes lennék semmilyen vérzés nem lenne?

Stressz miatt, szorongás miatt a megvonásos vérzés maradhat ki, vagy lehet nagyon kevés? A 7 napos szünet előtti héten/hétvégen sokat stresszeltem meg aggódtam.

A következő hetekben kell még tesztelnem, lehet, hogy még korai volt ezért lett minden negatív?

A június 18-án kihányt tabletta óta mindent bevettem az elmúlt 3 hétben percre pontosan szinte ás nem volt hányás hasmenés sem.



2023. júl. 24. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért írod ki megint ezt a kérdést? A másiknál is többen írtunk normálisan, és én válaszoltam a privátban küldött kérdésedre is. Szinte biztos, hogy nem vagy terhes, de ahogy írtam a második leveledre, tökmindegy, hogy én izgulnék/mennék-e orvoshoz emiatt, TE láthatóan izgulsz, ezen pörögsz, tehát mentj el orvoshoz, hogy megnyugtasson!
2023. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!