Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne, hogy csak...

Lehetséges lenne, hogy csak elrontottam a tesztet?

Figyelt kérdés

Szóval a szituáció az volt, hogy Gabriel tesztet vettem tesztelni. Meg is csináltam, viszont a megengedett három csepp helyet 4-et csepegtettem rá.

Az elején a három cseppel nem is jött ki csak egy csík, viszont a 4.-el egy kis idő múlva megjelent egy halvány 2. csík is.

Tudom, hogy alapvetően azt mondják, ha halványan látszik a második csík is, akkor az is terhesség jele. Viszont olvastam már a Gabriel tesztről azt is, hogy ha túl van öntve, avagy leszárad róla a vizelet, akkor megjelenhet halványan a T csík is.

Két tesztnél jött ki ez az eredmény, mindkettőnél több csepp volt 3-nál.

Aztán idegembe, tudom baromság volt, három tesztet csináltam, amin viszont semmi nem jött már ki.


Nem értek a dolgokhoz, viszont egy kérdés:

Ha tegyük fel, a két teszt valósan pozitív volt, akkor 60 óra elteltével egy erősebb tesztnek (cyclo teszt) vagy mi a neve, eladó azt mondta, hogy erősebb a Gabrieltől, szóval 60 óra elteltével, ha terhes lennék, akkor már ez a teszt pozitívat kellett volna, hogy mutasson, nem?


Szombat reggel volt tesztelve egymás után, úgy fél nyolc körül.

A mostani meg most este. Szóval durván 60 óra telt el a kettő között.

Csak szerintem kellett volna pozitívnak lennie, ha a Gabrielek valósak lettek volna?


2023. júl. 24. 21:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez a kérdés már volt, csak akkor a barát írta ki… A gumós szűzhártya:-D

2023. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Öm, nem tudom ki az, de okés, engem egyelőre a válasz érdekelt volna, hogy nem kellett volna pozitívnak lennie?
2023. júl. 24. 21:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogyne:-) A válasz részemről még mindig ugyanaz: Normálisan, az előírásokat betartva kell egy terhességi tesztet elvégezni, és akkor szinte biztos, hogy valós eredményt mutat. Ki tudod így hámozni, mi van akkor a te esetedben?
2023. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Őszintén, nem tudom, mert találtam pár kiírást a cyclo tesztről, és erről azt írják, hogy nem a legjobb. Hogy volt akinél másik teszt pozitívat mutatott, ez meg negatívat. Ezért kérdeztem.
2023. júl. 24. 22:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Csináltál 3 tesztet normálisan, ami negatív lett, 2 meg úgy lett pozitív, hogy nem tartottad be az előírásokat. Szerinted akkor mégis melyik a helyes???

Aki túltelíti, a macskát pisilteti rá, 2 nappal aktus után csinálja, időn túl nézegeti stb., az nem biztos, hogy valós eredményt fog látni:-)

Nem értek a tesztfajtákhoz, olcsó, xy drogéria saját márkás tesztjeit használtam, 3-ból 3-szor helyes eredményt kaptam.

2023. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Van, hogy hónapokig nem jön meg a menzeszem, nincs beállva. Most is már másfél hónapnál tartok, hogy semmi. És igen, kicsit zavar hogy nem tudom mi a biztos. Nem szeretnék terhes lenni.
2023. júl. 24. 22:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi kérdés újragondolva, más szemszögből. Nagyon kreatív, már tegnap is nagyon kreatív volt. Gratulálok hozzá!

Nincsenek barátaid, akikkel hasznosabban is eltölthetnéd a nyári szünetet?

2023. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tegnap már kiveséztük. Menj aludni, és holnap szervezz valami értelmes programot Évikével, ahol nem dugod be neki csak a végét és akkor nem kell a nyári szünet hétralévő másfél hónapjának minden napján hülye kérdések versenyt játszanotok gyiken.
2023. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Anyám, hogy nem lehet a kérdésre válaszolni. Már írtam, hogy azt se tudom ki az Évike. Nem igaz, hogy nincs senki, aki értelmesen a kérdésre akarna reagálni.

Tegnap este olvastam a cyclo tesztről, és azt írták, hogy volt, hogy másik teszt pozitívat mutatott az illetőnek, a cyclo meg full negatívat. Persze biztos van amikor működik, meg jó eredményt ad, ezért érdekelt volna más véleménye.


Amúgy meg tudjátok, ha netalántán terhes lesz valaki, a vizeletben nem egyforma a HCG szint. Szóval lehet volt 3 negatív, de lehetett azért is negatív, mert még kevés volt benne a HCG hormon.

Bár szerintem 60 óra elteltével már kéne annyinak lennie, hogy egy másik teszt vagy ugyan az kimutassa. Szóval most fosok, hogy szar ez a teszt és azért lett negatív.

2023. júl. 25. 08:37
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd abba a kérdezgetést! Tök egyértelmű, hogy te vagy, ne járasd le magad jobban, fejezd be, mert baromi idegesítő!

Nem vagy terhes. A barátnőd sem az. Nem látod a szűzhártyáját. Főleg nem gumós.

Ballagjatok el a rossmannba, vegyetek egy predictor early nevű tesztet, azt a használati útmutatóban leírtakat betartva használjátok, reggeli első pisiből. Ha mindent jól csináltatok, akkor valós eredményt fogtok kapni. Nagyon fontos továbbá, hogy a pár női tagjának a pisijét használjátok. Erre, a ti esetetekben úgy érzem, hogy külön fel kell hívni a figyelmet.

2023. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!