Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elrontottam? Csinaljak uj...

Elrontottam? Csinaljak uj tesztet?

Figyelt kérdés

5.napja kesett a menstruaciom es hoztam egy tesztet ami negativ lett. Viszont tesztet nagyon keves vizeletbol csinaltam meg es ugy hogy elotte pisiltem 15 perce kb. (Tudom varnom kelett volna de nagyon izgultam mar es nem birtam)

5 napos kesesnel szamit ez vagy lenyegtelen?

Ma 11.napja hogy kesik. Nem csinaltam uj tesztet a multkori negativ miatt, de most belegondoltam hogy lehet emiatt volt negativ?



2017. júl. 30. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Csinálj egy újat most már biztosan pozitív lesz ha baba van :)
2017. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy újat 11 nap késésnél már ki kell mutatnia ha tényleg Baba van
2017. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben holnap hozok egy ujat, de felek hogy csalodas lesz hisz mar lett egy negativam:(
2017. júl. 30. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy teszt, nem teszt!
2017. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Főleg amíg nem jön meg. Addig van remény. Majd írd meg mi volt. :)
2017. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Okes:)

Amugy nem erzem hogy megjonne, a mellem sincs befeszulve se nem faj. Annyi hogy a jobb oldalamon szurkal napok ota a petefeszkemnel, neha abba marad neha faj. De nem tudom hogy ezek jo vagy rossz dolgok most.

2017. júl. 30. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyenkor tünetekbe "kapaszkodni". A teszt a biztos. 😊
2017. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy inkább a nőgyógyász a biztos.
2017. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csinalok meg egy tesztet ha az is negativ akkor azert orvos ha pozitiv akkor pedig azert :D
2017. júl. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!