Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Rossmanban kapható facelle...

A Rossmanban kapható facelle tesztek közül a toll és a sima tesztcsík ugyan olyan érzékenységű?

Figyelt kérdés
Ma akarok venni ilyen tesztet. Sokan ajánlják ezt a tesztet, de nem tudom hogy mindkettő ugyan olyan erősségű-e? Valamivel olcsóbb a sima tesztcsík, de annak a dobozán nincs rajta hogy 10-es érzékenységű, de a “toll” formájú teszt dobozán rajta van. Inkább az érzékenyebbet venném, ha van különbség. Köszi ha valaki tudja a választ! :)

2023. júl. 26. 06:02
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Tehát, ez a toll alakú amire gondolok:


[link]

2023. júl. 26. 06:03
 2/30 A kérdező kommentje:

És ez a sima, borítás nélküli tesztcsík:


[link]

2023. júl. 26. 06:04
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanolyan. Mind a kettő 10-es érzékenységű.
2023. júl. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mindkettő 10es, de én a sima testtcsíkot jobban szeretem. A tokosnál mindig gyanús árnyékot vet a borítás xD amúgy is egyszerűbb mártani a testteket így fölös megvenni a drágábbat. Egyébként jó teszt, ha halvány is egyértelműen színes baba esetén. Nekem sajnos mostanában csak egy mintha valami lenne tesztjeim voltak, egyiknek se volt színe és baba se volt. Kisfiammal viszont valóban színes pedig baromi halványka lett 10.dpon :) szóval ne lepődj meg ha látsz rajta egy szürkés csíkot.... baba esetén 3 percnél már látszódik színesen.
2023. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Mindkettő 10-es.

Nekem egyébként pont a kazettás jön be jobban, nem szeretek pohárral pancsolni :)

Ha első próbálkozás, akkor vegyél egy ilyet, egy olyat, és ki tudod próbálni mindkettőt, szerencsére nem egy ökör ára egyik sem :)

2023. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Vettem csajok teszteket. Nem bírtam magammal, egyet megcsináltam. De olyan mintha lenne egy halvány második vonalka. Szokott szellemcsík lenni a Facelle teszteken? Mondjuk csak 9-től délig bírtam pisilés nélkül. Szombaton esedékes a következő menzeszem, remélem már elmarad. :)
2023. júl. 26. 13:06
 7/30 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki a teszt. Szerintetek jelenthet valamit? Vagy csak én látom? Nem kizárt.. 🙈😃

2023. júl. 26. 13:09
 8/30 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmit. Tök negatív szerintem
2023. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ismételj holnap, ha ez valós akkor holnap erősebb lesz...én látom mire gondolsz, de ez nagyon nem az igazi. Ezt vedd negatívnak. Korai volt a teszt.
2023. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az ovut pontosan tudod? Vagy csak kb kéne szombaton megjönnie?
2023. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!