Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a három LH-teszt,...

Szerintetek a három LH-teszt, ovuláció teszt közül melyek a pozitívak?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 26. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Felső
Középső
Alsó
Felső
Mindhárom
Egyik sem
16 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
A középsőről mi a véleményetek?
2023. júl. 26. 10:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos. Kevésbé érzékeny teszt kell. Az a jó ha maximum két délután pozi. De egy jól megválasztott érzékenységű csak egy délután lesz pozi.


Egyébként mindegyik pozi a képeken. De azt se tudjuk mikor készültek. Ez 3 nap vagy egy nap több időpontban...


Minden délután egyet kell csinálni úgy lesz egyértelmű. Pozitív tesztes nap után negatív lesz a teszt és akkor van ovu.

2023. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az alsó tegnap reggeli, a középső tegnap esti, az alsó ma délelőtti. Hétfőn és kedden észleltem a megváltozott nyákot, ezért csináltam tesztet. Meglepődtem, mert tegnap volt a 14. nap, nem szokott ilyen pontos lenni. :)
2023. júl. 26. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a reggeli tesztelést felejtsd el mert összezavar. Az a pozi tesztes nap ahol délután pozi a teszt. Ha reggel pozi de délután negatív akkor az már negatív testtes nap. Két délutániz kell összehasonlítani.
2023. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindennap ugyanabbam az időben kell elvégezni a teszteket kb 2-3 órával ne pisilj elötte és ne is igyál sokat.Ha így tesztelgetsz nem sok értelme van.
2023. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem így terveztem, csak a tünetek miatt teszteltem. Korábban a 18-21. napok környékén volt peteérésem. PCOS vagyok, általában 33 napos a ciklusom. Pár hónapja gyógyszerrel és vitaminokkal kezelik az állapotom, ezért teszteltem azonnal, amikor tapasztaltam magamon a peteérés tüneteit. Már több mint egy éve várjuk...
2023. júl. 26. 15:14
 7/9 A kérdező kommentje:
A vasárnapi és keddi együttlét, úgy hiszem, hogy jó lehet.
2023. júl. 26. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a vasárnapi és keddi tökéletes 🥰 Kitartást, ne aggódj jönni fog hamarosan :)
2023. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2023. júl. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!