Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a barátom...

Lehetek terhes ha a barátom nem hatolt belém csak előváladékos nemiszervével hozzám ért?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok eléggé izgulunk mind a ketten:S:(.
2008. dec. 31. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
szinte semmi esély
2008. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2008. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!szerintem semmi esetre sem. egy csomóan vannak akik babát szeretnének s nem jön össze .akkor ha nem is közösültetek akkor hogy lehetnél az. ez hülyeség . kizárt dolog h az vagy. hallottam ilyet h lehet így teherbe esni de tudod mennyi az esélye 0.0000000001%. tehát szinte semmi hacsak nem te vagy az új Szűzmária.
2008. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előváladék tartalmazhat hímivarsejtet
2008. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esélye, de lehetsz. Én hasonló körülmények között lettem terhes, jelenleg 10 hetes vagyok, sajnos egy közbe jött súlyos betegség miatt nem tarthatom meg a babát, így abortuszra várok az ünnepek alatt. Azért reménykedj, mert tényleg nagyon kicsi az esélye, mert attól is függ, a peteéréstől hány napra voltál 8én sajna aznap). Drukkolok!
2008. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!