Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek úgy terhes, hogy a...

Lehetek úgy terhes, hogy a barátom előváladékos kézzel nyúlt fel?

Figyelt kérdés
Petting közben egymásnak csináltuk, és valószínűséggel került rá olyan a kezére, de sztem minimális lehetett. Előtte se élvezett el, meg nem ment el, még az elején voltunk. Tudom, hogy nagyon kevés az esély, csak most voltam orvosnál, egy teljes kivizsgáláson, hétfőre várom a mensimet hogy el tudjam kezdeni a fogamzásgátlót, és nem szeretném ha előtte egy ilyenből gubanc lenne. Hozzáteszem még nem feküdtünk le egymással, majd tabi után tervezzük, csak ez most így sikerült. És az a baj, hogy fél idő környékén voltam. Remélem meg tudtok nyugtatni.Előre is köszi a válaszokat.
2009. jún. 17. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nem sok esély van rá! De van! Szóval elvileg lehetséges!
2009. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak elméletben lehetséges, gyakorlatban ilyen nem szokott történni! Nyugi!
2009. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy gyerek született már előváladékból, ez nem csak elmélet. Reméljük, most nem lesz gond, de legközelebb figyeljetek erre.
2009. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!