Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Többi lent

Lehetek terhes? Többi lent

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a barátommal védekezünk. 1 hete mandulagyulladásom lett és Aksolint írt fel nekem az orvos. Viszont most nem tudom, hogy azért, mert szedem, vagy mert esetleg terhes lettem, mert nem jön meg a menstruációm, már 4 napot késik. Szerintetek mi lehet? Utánanéztem a gyógyszernek, elvileg nincs benne HCG, ami a terhességi hormon. Csináltam tesztet is tegnapelőtt, ahogy kell, és negatív lett. De még egyszer fogok tesztelni.

2023. júl. 28. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg van?Miért lenne benne hcg?Az antibiotikum esetleg befolyásolhatja a fogamzásgátló hatásosságát.Nem azért mert bármilyen hormon van benne.Ha fogamzásgátlóval védekeztek, akkor ilyen gyógyszer szedésekor kiegészítő védekezést kell alkalmazni.Ha mással védekeztek, akkor semmi köze a dolognak semmihez.Ha már késik,és a teszt pedig negatív, akkor pedig nem vagy terhes.
2023. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi van?Nem meg van.Kijavította a telefon
2023. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

🤦‍♀️ és 22 éves...

Szerinted mégis miért lenne egy antibiotikumban hcg???


Késésnél negatív a teszted, hogy lennél már terhes?!


De azért kérlek meséld el, hogyan védekeztetek... Mert ezek után már nem vagyok biztos benne, hogy akár azt, akár magát a szexet megfelelően művelitek...

2023. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, muszáj volt utánanézzek, mert nem értek hozzá! Azért kérdezős oldal..biztosra akartam menni.


Óvszerrel védekezünk. És köszönöm szépen a degradálást, miszerint nem tudunk helyesen szexelni, pusztán azért, mert nem tudtam, hogy az antibiotikumban nincs hcg.


Eddig mindig normálisan jött meg, max 2 nap késéssel vagy előrehozással. És gondoltam, eseteleg az antibiotikum befolyásolhatja a menzeszt és teszt eredményét is, de akkor nem, rendben. Kétségbeestem, nem gondolkodtam logikusan.

2023. júl. 28. 13:15
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
2-es, a megvan szót egybeírjuk, persze, hogy átjavítja a telefonod b+
2023. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Antibiotikumban HCG hormon.

Szép...🤣🤣

2023. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, hogy csak ennyi maradt meg. A másik választ is olvasd már. Ha meg csak okádni jöttél, akkor jelentelek. Ez egy kérdezős oldal...
2023. júl. 28. 13:49
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen 5-ös,de nem is azt akartam írni,hanem azt hogy: mivan?Valóban másodjára én írtam rosszul,nem figyeltem.Amúgy.. a mivant,a telefon javította meg van-ra,így külön,de a lényeg nem ez volt,én legalább tisztában vagyok azzal,hogy gyógyszerben nincs hcg,és hogy ha óvszerrel védekezünk, akkor még végképp semmit nem befolyásol teherbeesés szempontjából,hogy milyen gyógyszert szedünk.De szuper,hogy jár ide nyelvtantanár is b+🤣
2023. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Jelents nyugodtan,attól még itt rajtad röhög mindenki 😁🤣

Ha egy kicsit is okos vagy olvasd el a gyógyszer betegtájékoztatójat,biztos rá van írva,van-e benne hcg.

Amúgy tudod mi az a hcg?

Az egy hormon amit a szervezeted termel ha teherbe estel.

2023. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na jó, inkább lezárom a kérdést..
2023. júl. 28. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!