Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok,a baba...

Csandi84 kérdése:

32 hetes terhes vagyok,a baba kissebb mint kellene,1300g és a hosszú csöves csontjai el vannak maradva kb négy héttel.a többi értéke jó,áramlás nst jó.van valaki aki ebben a cipőben jár,járt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Felmenők között nincs aki kisebb termetű?
2020. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt, nálam toxémia alakult ki. Valószínűleg ez már nekem előjelezte a toxémiát, de egy darabig más gond nem volt. Aztán kezelhetetlen lett a vérnyomásom és a vesém is leállni készült. Végül 34 hetesen meg kellett születnie, és akkor is csak 1380 gramm és 38 centi volt. Még így sem volt vele semmi gond, csak híznia kellett. Terminusra egy kisebb méretű, de normál méretű újszülött súlyát és hosszát hozta, szóval hamar behozta magát. Viszont amiatt hogy koraszülött lett nagyon feszesek voltak az izmai és dévényre jártunk. Lassan 2 éves és makk egészséges, mindent időben csinált. Okos, ügyes és még humora is van.


Szóval nyugi, látod nálunk nem csak simán lemaradt de még veszélybe is kerültünk. De semmi baj nem lett.

Az a jó hogy észrevették, és így tudnak rátok figyelni.

2020. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom, hogy már kérdezted és akkor is leírtam a történetünk. Bocsi. 2-es voltam.
2020. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is alacsony vagyok és az anyai ágon lévő családtagok is nagyrészt alacsonyak
2020. aug. 17. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, ne félj! :)
2020. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!