Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 22 évesen lehet...

Szerintetek 22 évesen lehet jó apa valakiből ha a hölgy viszont 43 éves és terhes?!? Nem a többi ember negatív kritikáira gondolok meg a "megvetésre", hanem magára a család vállalásra! Az érzelmek és egyéb dolgok meg vannak hogy működjön a dolog.

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen igen! A férjem 19 éves volt amikor megszületett a lányunk. Mostmár lassan 27 éves és 3 gyerek apukája. Nagyon jó apuka a kezdetektől fogva :)
2014. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet. Gondolom nálatok is te vagy akkor az idősebb. Megkérdezhetem hogy mennyi a korkülönbség?
2014. okt. 26. 18:25
 3/9 horbeni válasza:
81%
igen, lehet, ez nem kor kérdése!!
2014. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk a lányunk meg nem született meg de a férjem sok pozitiv meglepő dolgot csinált mióta terhes vagyok. 23 éves amúgy
2014. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Igen, jó apa lehet egy 22éves fiatal férfiból.Régebben úgy 20-30 évvel ezelőtt, hasonló életkorban vállalták a gyerekeket. Igaz azóta kitolódott a gyermekválallás életkora, de nem hinném, hogy 22 évesen annyira éretlen lenne egy férfi. A férjem az exével kb 21-22 évesen jött össze, a lánynak már volt egy 3 hós babája. A férjem kivette a részét a gyereknevelésből. Mondjuk nem tudom milyen "apa" volt, gondolom nem volt rossz.


A hölgynek hanyadik babája lesz? Van már gyereke?

2014. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A családcentrikusság nem kórtól függ, hanem érettségtől. Az én férjem 25 lesz, és kezdetektől fogva (5 éve vagyunk egy pár) szeretne családot, gyereket. Ő mondta, hogy hagyjuk abba a védekezést esküvő után, én idősebb vagyok, de csak 3 évvel. Szóval szerintem nem ettől függ. A kettőjük közti korkülönbség már zavaróbb lehet.
2014. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Igen van már a hölgynek gyereke 2! Igazándiból engem nem érdekel a többi ember negatív kritikája ill. beszólása.. Nem látnak bele az életembe/életünkbe hogy igenis boldogok vagyunk! Többen vagyunk testvérek és igen csak család és gyerek centrikus nevelést kaptunk így szerintem nem lenne gond az apasággal :)
2014. okt. 27. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak komolytalan 70 éves hímneműek illetve vannak 20 éves érettek. Fiatal annyival jobb, ha sikerül megtartani, hogy ő temet és nem te őt (ugyanis hamarabb halnak a ffiak)
2014. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett azota?
2021. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!