Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Szexeltünk a párommal, most két és fél hete. Csináltam egy tesztet a clearblueval, ami akkor halványan de pozitívat mutatott.

Viszont 4 napra rá, gondoltam megerősítem azt, hogy biztos babás vagyok e, viszont az negatív lett. Akkor most még sem vagyok várandós?


2023. júl. 28. 14:58
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

A várt menstruáció elmaradását követő 72 órán belül már van amelyik kimutatja. Ezért mondtam, hogy ha egyszer már kimutatta halványan, akkor 4 napra rá, ami legalább 100+ óra, ott is már ki kellett volna mutatnia, vagy hasonlóan halványan, vagy erősebben, de tuti hogy mutatnia kellett volna.

Clearblueból pedig simát vettem, és ott volt a kereszt. Igaz halványan, de mutatta. Most meg már semmi.

2023. júl. 28. 16:13
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

No de ha azt se tudod mikor kell megjonnie mert nincs mihez mérni,akkor mégis miből gondolod,hogy már késik?ovulacios sem biztos hogy van ilyen ciklusok mellett

Szerintem nem vagy terhes

2023. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
ÓHol olvastál ilyen baromságot?
2023. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
De #12, akkor miért lett pozitív a teszt? 4 nappal később meg miért lett negatív? És mint mondtam nem pisiltem egész nap, 4 nap alatt azért csak erősödött volna a hcg koncentráció.
2023. júl. 28. 16:23
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Az egy szar teszt

2023. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Most két napra rá teszteltem megint, fura volt, hogy a másik teszt negatív lett. Úgy voltam vele, aztán remélem nem gondolom rosszul, hogy azért 6 nap után, ha valóban terhes lennék, akkor a mostani teszt amit megcsináltam, annak már valósan mutatnia kellene nem? Most egy Gabriel tesztet vettem, ezt javasolta egyik ismerősöm, viszont megcsináltam a tesztet, és negatív lett. Semmi láthatatlan csík nem jött elő. Nem tudom, de ezek után merjem nyugodtan ki mondani, hogy nem vagyok terhes?

Vagy lehet az voltam, de nem maradt meg a magzat, vagy nem fejlődött tovább végül? Olvastam olyant is, hogy van amikor elvetél valaki, vagy szimplán csak megáll a folyamat, és nem fejlődik tovább, elhall.

2023. júl. 28. 19:18
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
De ha elhal a magzat akkor el kell venni,missed abnak hívják...olyan nincs h csak úgy elpárolog
2023. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, és oké, de a kérdésre csak nem kapok választ... 6 nap után azért már pozitívat mutatna a hülye teszt, ha valóban terhes lennék, nem?!
2023. júl. 28. 19:33
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
De már írtuk h valószínűleg nem vagy az ha negatív a teszt
2023. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Lányok, ez most mi? Már legalább fél óra eltelt, és ki jött halovány látszik a másik csík. 10 percet már bőven túl haladta. Folyamatosan lámpa alatt néztem, hogy látszik e a másik csík, de nem látszódott egyáltalán, csak a fehér rész. Szellemcsíkos lenne a teszt, vagy most ezt vehetem pozinak?
2023. júl. 28. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!