Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Szexeltünk a párommal, most két és fél hete. Csináltam egy tesztet a clearblueval, ami akkor halványan de pozitívat mutatott.

Viszont 4 napra rá, gondoltam megerősítem azt, hogy biztos babás vagyok e, viszont az negatív lett. Akkor most még sem vagyok várandós?


2023. júl. 28. 14:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél egyből kijönne, nekem 9 nappal együttlét után volt időn túl halvány csíkos, de 2 nappal később egyből ott volt a második csík, és ez 4 nappal mensi előtt, nem a várt után napokkal
2023. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Valószínű, hogy kémiai terhességed lehetett, elhalt még az elején, nem tudott beágyazódni, ezért volt a halvány pozitív teszt. 4 napra rá már kiürült a hcg a szervezetedből. Ilyenkor már erős pozitívnak kellene lennie az első halvány után.

2023. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Mivel kettőt vettem a Gabrielből, kettes csomagolást, gondoltam megpróbálom a reggeli első vizeletből nézni ébredésből. Most is 10 perc után láttam haloványan, szürkésen, lilásan egy második csíkot. Ugyan olyant mint tegnap.

10 percig semmit, 11-12 percnél már halványan láttam egy csíkot.

Ez most mi a fene? Terhes lennék, tuti hogy erős második csíkom lenne. Múlt szombaton teszteltem először, akkor is halvány előjött egy csík, most megint szombat van, szóval eltelt egy hét, és most is csak 10 perc után, halványan látszott egy csík. Ez mitől van?! Terhes vagyok, vagy nem? Vagy savas a vizeletem és mikor kiszárad, kimarja a helyét?

2023. júl. 29. 09:04
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, a 2 legszarabb tesztet használod.

Predictor earlyt vegyél, vagy holnap menj el egy vérvételre és kérj hcg t, 4-5000 be kerül és az 100%

2023. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hát tök mindegy, ha terhes lennék, akkor erősen látszódna. Szóval ezek szerint még se vagyok. Egy hét azért szerintem elég sok idő ahhoz, ha a múlt heti valós lett volna, akkor ennek már jóval erősebbnek kellett volna lennie. De ugyan úgy semmi, reggeli első vizeletből.
2023. júl. 29. 09:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!