Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes 1 héttel a nem várt...

Érdemes 1 héttel a nem várt előtt ovu tesztet csinálni jóstesztnek?

Figyelt kérdés
31-én volt meg utoljára, 24 naposak a ciklusaim. Holnap reggeltől csinálnék ovu tesztet reggeli első vizeletből? Szerintetek ha lakik baba a pocakomban, akkor azt mutatja már? Tudom, korai, várjak még, de már annyira be vagyok zsongva.... :)
2011. febr. 17. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj még és ha késik egy hetet akkor csinálj szerintem,mert nekem nem mutatott ki semmit és mégis terhes voltam.
2011. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 9. dpo-n kezdtem el az ovu tesztet is és a terhes tesztet is csinálni. Mindkettő pozitív volt. Az ovu napról napra erősödött, de én mindig csináltam mellé HCG tesztet is. Szerintem várj 2-3 napot, lehet, hogy még be sem ágyazódott a babád.
2011. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi nektek, de nagyon szeretném, ha ebben a hónapban összejönne, és csigalassúsággal telnek a napok....

a fiamnál nem várt előtt egy napal pozitívat teszteltem terhességi teszttel (20-as érzékenységűvel)

ma csak nem bírtam ki.... :) az ovu tesztem produkált egy nagyon halovány pozitívat....szóval kiváncsi vagyok a holnap reggelre. Bárcsak összejönne! Drukkoljatok!!!! :))) Bár tudom, hogy az ovu teszt ebből a szempontból nem megbízható maximálisan.

2011. febr. 18. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na összejött?:)
2011. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 napig csináltam, de elfogyott az ovu tesztem.... :) halvány pozi volt...de még mindig van pár napom a nem vártig, a terhes tesztem negatív, bár ez nem lep meg, csak gondoltam hátha mutat dupla csíkot... :)
2011. febr. 21. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!