Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltatok menstruációs...

Tapasztaltatok menstruációs tüneteket, amikor összejött a baba? Normális ez?

Figyelt kérdés

Azt olvasom itt a fórumon, hogy a legtöbben nem éreztek semmit, amikor összejött a baba. Amikor valaki leírja, hogy menstruációs tünetei vannak, akkor egyből az a válasz, hogy valószínűleg meg fog jönni.


Én egy héten át éreztem a görcsöket, amit mensi előtt szoktam, aztán olyan érzékenyek lettek a melleim, h nem bírtam megérinteni (ez egy szokatlan tünet, nem szoktam ilyet érezni). Aztán amikor késett, teszteltem és pozitív lett. Másnak is voltak ilyen heves tünetei? Minél többet gondolkozom rajta, annál inkább ráparázok, hogy valami félrement.. :D


2023. júl. 29. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Csak amíg nem késik, nem terhestünet, hanem pms.
2023. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és bitang nagyra is nőttek a melleim, de egyszerűen nem áll össze, hogy a fogantatástól miért nőnének meg.
2023. júl. 29. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyanolyan mindjárt megjön érzést éreztem, néha görcsölgetéssel. Szóval mindent amit szoktam menstruáció előtt.

Csak aztán nem jött meg és elmúlt. Szóval én emiatt azt hittem nem sikerült.

A terhesség alatt az elején is voltak hasonló görcsök később csak ritkán, meg ahogy a szalagok nyúlnak az is furcsa érzés de mindig rövid ideig tartott.

2023. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem első terhességnél ugyanolyan pms tüneteim voltak, mint máskor, nem is igazán gondoltam a terhességre.
2023. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb a 12. hétig ugyanolyan tüneteim voltak, mint a pms. Néha gorcsolgett a hasam, derekam, feszült a mellem, olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Teljesen normális ez is.
2023. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosra vettem, hogy meg fog jönni, szinte a szokásos tünetek: tompa derékfájás, hüvelyben feszítő érzés, érzékeny mellek. Egyedül a migrénes fejfájás maradt el, de ez utólag tűnt csak fel. Szerdán kellett volna kezdődnie, pénteken pozitívat teszteltem, a tünetek még másfél hétig maradtak. A melleim azóta is fájnak, csak közben kinőtték a melltartóimat és állandóan tudnék aludni.

Most vagyok a 8. hét végénél.

2023. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, ki így, ki úgy. Én kimondottan erős tüneteket tapasztaltam, jó pár napig ez a „bármelyik pillanatban megjöhet” érzés, folyton úgy mentem pisilni, hogy biztos voltam benne, törlésnél véres lesz a papír. Egy pontszerű vmi volt összvissz a menstruáció, a babát meg még túl is hordtam (már kamasz).
2023. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem tapasztalok, nemcsak a terhesség miatt
2023. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!