Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második gyerek első hónap 1...

Második gyerek első hónap 1 próbálkozás . Összejött így valakinek ? Az első gyerekre 8 hónapot vártunk. 11 hónapos az első most jött meg a menstruaciom , 1x voltunk együtt utána ovulaciokor.

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
És ha másnak összejött, attól te terhes leszel?
2022. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Csak érdekel 🤷🏽‍♀️
2022. aug. 9. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
7,964,821,000 ember élt a Földön 2022. július 19.-én. Feltételezhető, hogy néhányaknak összejött már az általad felvázolt módon.
2022. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Az elsőre 1 évet vártunk (igaz közben volt egy vetélés). A második gyermekünk az első, szülés utáni ciklusomban megfogant. Ma lett halvány pozitív a tesztem, ha tényleg várandós vagyok a harmadikkal, akkor ismét az első nemvédekezésből jött össze... Attól még, hogy a kérdezőnek ez kicsit sem mérvadó, még lehet bátorító "sikersztorikat" olvasni. Egyébként azt figyeltem meg, hogy (legalábbis nekem), a szülések mindig helyrerázták a ciklusomat, mint egy restart gomb. Vagy én fordítva működök és könnyebben esek teherbe szoptatás alatt, fene tudja.
2022. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 4! Nem tudom miért kell bunkozni a másikkal. Ha szerinted hülye kérdés gorgess tovább de ilyenre pazarolni az idődet h gonoszkodjon az ember…
2022. aug. 9. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Az elsőhöz is csak 1x nem védekeztünk
2022. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen, egyik barátnőm elment szalonnát sütni és terhesen jött haza. Ez nem vicc tényleg így volt. Nem kell ezen ennyire görcsölni, jön majd mikor jönnie kell, más éveket vár az elsőre is....
2022. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk is első próbálkozásra összejött mind a két gyerek. A másodiknál még szoptattam is. Szorítok, hogy ne kelljen rá sokat várnotok!
2022. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Elsőre 4 évet vártunk, második a második hónapban jött össze és csak egyszer voltunk együtt abban a ciklusban.
2022. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Annyira szánalmasak a lepontozók. Reméljük, hogy továbbra sem jön össze nekik a gyerek.
2022. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!