Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek több terhessége volt,...

Akiknek több terhessége volt, és nem várt előtt teszteltek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akik korai tesztelők, és több terhességek volt, az ő tapasztalatukra lennék kiváncsi. Ha az egyik terhességnél már a 9. Dpo-n pozitív volt a teszt, a másodiknál is az is lesz akkor, vagy lehet hogy azt csak 11-12. Dpo-n mutatja ki a teszt? Terhességenként lehet máskor pozitív a teszt, vagy ha lenne baba ugyanúgy ki kéne mutassa a teszt ugyanazon a Dpo-n mint az előzőt?
2023. júl. 30. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó


Nekem ikrekkel keresni kellett 12. Napon is a prediktoron

13. Napon pedig a solo terhessegnél az xepilen igaz nem leugrott de tévedés nélkül látszott a 2. Csík

2023. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változó. A kislányomat csak 6 nap késés után muatta ki, pedig már tüneteim voltak, ő valószínű annyival később is foganhatot.

A kisfiamat a nemvárt napján mutatta ki, mondjuk előtte nem is teszteltem, mert azt a hónapot totál elengedtem, mert csak 1X tudtunk együtt lenni.

Most is babát várok, a teszt 4 nappal a nemvárt előtt kimutatta (10es), de csak azért teszteltem hamarabb, mert előtte pecsételtem és gondoltam, hogy megjött, de utána semmi.

2023. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem az előzőt már 9.Dpo-n mutatta, tegnap nagyon furcsán éreztem magam egész nap, ezért ma reggel csináltam egy tesztet, megint 9. Dpo, de negatív. Viszont akkor ezek szerint nincs minden veszve még. Sajnos az előző a 11. héten véget ért, szóval gyerkőcöm még nincsen.
2023. júl. 30. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van élő, lett volna beteg és sok kémiai, de 1x nem mutatta csak 11 dpon amúgy 9 dpon nekem mindig + a predi ha elindul valami.
2023. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia 3,4,5 terhességet is hamar kimutatta és a kémiait is.

Viszont ez a 3 nekemkb 1 év alatt zajlott így valószínű hogy több hcg hormon is termelődött.

8.dpon nálam mindig látszott és nem összetéveszthetően.

2023. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mindkét terhességem során a nem várt menstruació előtt teszteltem, 2-3 nappal, kimutatta.
2023. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első fiamnál rendszertelen menstruáció mellett nem tudom hányadik napon teszteltem 25-ös Gabriellel nagyon erős pozitívat. Most a másodikkal a 10.dpon halvány lett a predictor.
2023. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 terhességem volt, ebből mindkétszer a Predictor csak az elmaradt menzesz napján lett halvány pozitív. Szóval, szerintem ahogy szokták mondani, minden terhesség más. A lényeg, hogy míg meg nem jön, nincs veszve semmi. :)
2023. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!